Najwyższa wygrana sezonu dziełem Krobianki

Najwyższa wygrana sezonu dziełem Krobianki - Zdjęcie główne

Krobianka Krobia odniosła w 10. kolejce najwyższą wygraną w bieżącym sezonie leszczyńskiej klasy okręgowej. W niedzielne popołudnie zespół Mateusza Matysiaka pokonał na wyjeździe Spartę Miejska Górka 1 : 8.

Pół godziny i było "po meczu". Goście prowadzili już wtedy 0 : 5 i myślami mogli już być przy najbliższym spotkaniu z Koroną Piaski. W drugiej połowie trener Mateusz Matysiak dokonał kilku zmian i skończyło się na "tylko" 1 : 8. - Mecz bardzo dobrze się ułożył. Szybko zdobyliśmy bramki. Gdy w 30 minucie było już 0 : 5, można powiedzieć, że mecz się skończył. Z przeciwnika zeszło powietrze - stwierdził po spotkaniu trener Krobianki Mateusz Matysiak.

Sparta Miejska Górka - Krobianka Krobia 1 : 8 (0 : 5)
0 : 1 - Krystian Jędryczka (2)
0 : 2 - Adrian Nawrot - z rzutu karnego (9')
0 : 3 - Adrian Nawrot - z rzutu karnego (13')
0 : 4 - Jakub Kędziora (25')
0 : 5 - Adrian Nawrot (30')
0 : 6 - Jakub Kędziora (55')
0 : 7 - Jakub Chwaliszewski (65')