Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Nastolatka wpadła pod samochód. Młody kierowca w szoku

› Aktualności 10 miesięcy temu    4.12.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 10 ocen 3 / 33%
A A A
Potrącenie nastolatki na ul. Starogostyńskiej w GostyniuPotrącenie nastolatki na ul. Starogostyńskiej w Gostyniu fot. A. Fajczyk

Samochód osobowy potrącił dwunastolatkę, która przechodziła przez jezdnię w pobliżu skrzyżowania ul. Starogostyńskiej z Graniczną w Gostyniu. Dziewczyna została przewieziona karetką do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś, około godz. 16.30. – Z informacji, jakie uzyskaliśmy od świadka, nastolatka wchodziła na przejście dla pieszych. Przeszła z jednej strony na drugą, chwilę rozmawiała z koleżankami i zachowywała się tak, jakby chciała wrócić na drugą stronę – mówił na miejscu zdarzenia sierż. sztab. Marcin Niezgódka z KPP w Gostyniu. Najprawdopodobniej w momencie, kiedy nastolatka wchodziła ponownie na jezdnię, potrącił ją samochód, który chwilę wcześniej wyjechał ze stacji paliw przy ul. Starogostyńskiej. 19-letni kierowca osobówki bardzo się wystraszył i zdenerowował. Gostyńscy policjanci dokładne ustalają okoliczności zdarzenia.

R E K L A M A

[AKTUALIZACJA godz. 20.35]

W wyniku działań gostyńskiej policji na miejscu zdarzenia ustalono, że kierujący samochodem marki Fiat Punto, zbliżając się do oznakowanego przejścia dla pieszych na ul. Starogostyńskiej, nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa nastolatce. To spowodowało, że potrącił ją w momencie, kiedy wchodziła na jezdnię. 19-latek był trzeźwy. Został ukarany mandatem.
Na miejscu zdarzenia pojawił się zespól ratownictwa medycznego. Dwunastoletnia dziewczynka została przewieziona karetką pogotowia do szpitala w Gostyniu. Nastolatka doznała ogólnych obrażeń tułowia. Pozostała na obserwacji w lecznicy, ale wiadomo, że nie będzie tam przebywała dłużej niż 7 dni.
 

TUTAJ o kolizji w Łęce Wielkiej

ZOBACZ, co wydarzyło się w Żychlewie

JAK wyglądał konwój Świętego MIkołaja w Piaskach?

R E K L A M A
+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (10)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ xxx
  10 miesięcy temu ocena: 0%  10
  Rodzice nie nauczyli dzieciaka, że ma się rozglądać jak chce przejść przez pasy to tak jest.
  ~ ARC
  10 miesięcy temu ocena: 0%  9
  http://www.odszkodowanieizados...
  ~ ARC
  10 miesięcy temu ocena: 0%  8
  WARTO PRZECZYTAĆ ZANIM TY LUB TWOJE DZIECKO ZGINIE NA WŁASNE ŻYCZENIE. http://www.odszkodowanieizados...
  ~ ARC
  10 miesięcy temu ocena: 50%  7
  To spowodowało, że potrącił ją w momencie, kiedy wchodziła na jezdnię. REASUMUJĄC WTARGNĘŁA POD NADJEŻDŻAJĄCY SAMOCHÓD .
  ~ tajniak
  10 miesięcy temu 6
  wchodziła na pasy, pieszy na pasach ma zawsze pierwszeństwo, nie ważne w jaki sposób się tam znalazł
  R E K L A M A
  ~ Michał
  10 miesięcy temu ocena: 33%  5
  Dobrze, że dziewczynce nic nie jest a chłopak napewno nie minie żadnego przejścia bez rozejrzenia się. O mały włos
  ~ Jaś
  10 miesięcy temu ocena: 88%  4
  Widziałem ten samochód i uważam że to dziewczyna wtargnęła na pasy, ponieważ samochód jest uszkodzony z prawego boku na wysokości przedniego koła, na przodzie i masce z przodu nie ma żadnych uszkodzeń. Policja naciągnęła młodego na mandat.
  ~ rodzic
  10 miesięcy temu ocena: 0%  3
  Efekt reformy edukacji. Szkoły przepełnione. W piątce dzieci chodzą na dwie zmiany. Wychodzą po zmroku ze szkoły. Od przyszłego roku pis chce zrezygnować z zmiany czasu. Czyli na 8.00 dzieci pójdą do szkoły w ciemnościach. Inna sprawa jest zachowanie kierowców.
  ~ hmm
  10 miesięcy temu 2
  w 5 lekcje konczą się po 15 , widocznie wracała z zajęć poza lekcyjnych.
  ~ Jaro
  10 miesięcy temu ocena: 50%  1
  Czyli te wkurzające reklamy o kierowcach i pieszych nie przynoszą rezultatu. Uwazajmy. Wszyscy jesteśmy pieszymi
  R E K L A M A