Niemrawy początek. Trochę nerwów i wygrana

Niemrawy początek. Trochę nerwów i wygrana - Zdjęcie główne

Od wygranej rozpoczęły kadetki UKS Kaniasiatka Gostyń drugi etap rywalizacji o mistrzostwo Wielkopolski w piłce siatkowej. Początek meczu z TKS Siatkarz Jarocin nie był udany.

W pierwszym secie meczu rozgrywanego w Gostyniu górą były zawodniczki z Jarocina. W drugiej partii było już lepiej, jednak zawodniczki Tomasza Stańczaka roztrwoniły przewagę i kibice oglądali zaciętą końcówkę. Na szczęście wygraną przez Kaniasiatkę. W kolejnych dwóch setach było już lepiej i sobotnie spotkanie zakończyło się wygraną Kaniasiatki 3 : 1. - Cieszę się z wygranej. Mamy inny zespół niż w poprzednim sezonie. Brakuje dwóch zawodniczek pierwszej szóstki. Kontuzji doznała jeszcze Julia Gościniak. Poza pierwszym setem dziewczyny zagrały bardzo dobrze. W drugiej partii było trochę nerwów. W dwóch kolejnych setach dziewczyny dominowały - powiedział trener kadetek Tomasz Stańczak.

UKS Kaniasiatka Gostyń - TKS Siatkarz Jarocin 3:1 (18:25, 26:24, 25:18, 25:13).
Kaniasiatka: Agnieszka Pietraszewska, Klaudia Lewandowska, Julia Gościniak (k), Wiktoria Gabryelska, Agnieszka Krystkowiak, Dominika Stępień, Magdalena Glura(L), Agnieszka Gorwa, Monika Nowak, Aleksandra Czabajska, Małgorzata Jankowiak, Maria Krawiec