Niespodzianki nie było. Kania bez punktów

Niespodzianki nie było. Kania bez punktów - Zdjęcie główne

Rundę jesienną zakończyła Kania Gostyń. Niestety piłkarzom z Gostynia nie udało się sprawić niespodzianki w Ostrowie Wielkopolskim. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski pokonała drużynę Jędrzeja Kędziory 3 : 0.

Gospodarze objęli prowadzenie w 31. minucie. Gola zdobył Michał Giecz. Najlepszą okazję do wyrównania w drugiej połowie miał Dominik Mucha po podaniu Dominika Bazióra. Napastnik Kani nie trafił jednak w światło bramki. Ostrovia zdobyła jeszcze dwa gole w samej końcówce spotkania i wygrała 3 : 0.

Pojedynkiem w Ostrowie Wielkopolskim Kania zakończyła rundę jesienną. Z dorobkiem dziewięciu punktów zespół z Gostynia zajmuje trzynaste miejsce w czwartej lidze południowej.

Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Kania Gostyń 3 : 0 (1 : 0)
1 : 0 - Michał Giecz (31')
2 : 0 - Tomasz Kempiński (89')
3 : 0 - Grzegorz Wachowiak (90')
Kania Gostyń: Wujczak - Rychlik, Krzyżostaniak (75' Muszyński), Fechner, Łapawa,  Aksamit, Górkowski (63' Baziór), Pawlaczyk (77' M. Olejniczak), M. Mucha, Wachowski (82' Sz. Olejniczak), D. Mucha