Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Nowy sprzęt dla przyszłych mam

› Kobieta i dziecko ponad rok temu    20.03.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 16 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Sprzęt dla szpitalaGostyń. Sprzęt dla szpitala fot. Starostwo Powiatowe Gostyń

Aparat KTG trafił do szpitala w Gostyniu.

R E K L A M A

Z nowego sprzętu korzystać będą przyszłe mamy na oddziale położniczo-ginekologicznym.

Kardiotokograf (KTG) jest aparatem monitorującym czynności serca płodu, jak również skurcze mięśni macicy. Dzięki takiemu urządzeniu lekarz lub położna są w stanie określić zagrożenie życia płodu i podjąć odpowiednie decyzje dla bezpieczeństwa matki i dziecka. Aparaty KTG używane są codziennie na oddziale położniczo-ginekologicznym szpitala. 

 

Co roku w SPZOZ w Gostyniu na świat przychodzi kilkaset mieszkanek i mieszkańców powiatu gostyńskiego. W 2015 roku urodziło się 717 dzieci, w 2016 – 718, natomiast w ostatnim roku na oddziale położniczym przyszło na świat 812 noworodków.


- Cieszy fakt, że w Gostyniu rodzi się coraz więcej dzieci. Tym bardziej dbamy więc o komfort i bezpieczeństwo kobiet w ciąży oraz ich pociech. Kolejny sprzęt z pewnością ułatwi pracę personelowi i podniesie jakość świadczonych usług - komentuje starosta gostyński Robert Marcinkowski.Koszt zakupu urządzenia kardiotokografu firmy Oxford wraz z wózkiem to 26 812,50 zł. Decyzją zarządu w całości sfinansował go powiat gostyński

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (16)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ wdzięczna pacjentka
ponad rok temu ocena: 67%  16
Niedawno musiała rodzic w tym szpitalu popieram WYKANCZALNIA Dwa dni rodzilam i nikt sie mna nie zajał lPani doktor w czarnych włosach mowila ze to nie porod. Dziekuje dr Kaleniczowi, ktory odebral moj porod ,reszya personelu do wymiany Pani w czerwonym jak juz bylam ze swoja malenka na sali zero podejscia cała noc nie spalam. Jak ja rano zabrali i chciałam chwile odpoczac Zostalam wygnana na korytarz Zalosne
~ kama
ponad rok temu 15
dwa dni rodziłaś ? SERIO ?
~ Ja
ponad rok temu ocena: 100%  14
Z tego co wiem to poród przyjmuje położna a nie lekarz
~ mieszkaniec.
ponad rok temu ocena: 67%  13
Wybory powinny być co pół roku.
~ pacjent
ponad rok temu ocena: 82%  12
TEMU SZPITALU DZIEKUJEMY WYKAŃCZALNIA !!!
R E K L A M A
~ do Franz
ponad rok temu ocena: 64%  11
Starostwo wcale nie musi zapewniać sprzętu. Od tego jest sam szpital, więc tylko chwalić inicjatywę Starosty, że szpitalowi pomaga. Zazdrośni hejterzy tego na szczęście nie zmienią.
~ Franz
ponad rok temu ocena: 61%  10
Żałosne! To urządzenie to standard, musi być i koniec. To wstyd, że starostwo nie zapewniło go wcześniej! No i te zdjęcia! Czy jak dyrektor w szkole wymieni drzwi do toalety, to też będą zdjęcia starosty ? Mam wrażenie, że praca starostwa opiera się właśnie przede wszystkim na tworzeniu gierkowskiej propagandy sukcesu, w czym pomagały mu pewne media. Minimum trzy zdjęcia starosty w kazdym numerze gazety.
~ Kasia
ponad rok temu ocena: 50%  9
Popieram pani blond w czerwonym to tragedia wredne uwagi i wielkie oburzenie że cokolwiek musi zrobić może nowa pani dyrektor ustawi tą Panią
~ mama
ponad rok temu ocena: 62%  8
Popieram zakupy nowego wyposażenia. Chodzi o nasze dzieci i ich przyszłość.
~ Psssstryk
ponad rok temu ocena: 50%  7
Kabaret. Byle być na pierwszym planie na zdjęciu. Nawet nowa pani dyrektor została prawie zasłonięta.
~ hun
ponad rok temu ocena: 53%  6
Wybory, wybory.... co jeszcze do jesieni zobaczymy....
~ 123
ponad rok temu ocena: 64%  5
Brawo za inicjatywę dla przyszłych mam, napewno bardzo jest potrzebne.
~ Typowy
ponad rok temu ocena: 59%  4
Niedługo jak zakupia dlugopisy do starostwa to starosta bedzie robil zdjecia na ich tle .
~ Interesant
ponad rok temu ocena: 55%  3
Dzień dobry, naprawdę szlachetny gest ze strony gminy , żaden sprzęt nie zastąpi podejścia do pacjenta ,piszę bo pani w czerwonym jest bardzo nie miła dla pacjentek chciałbym tą panią uświadomić że personel medyczny jest dla pacjentów ,wystarczy po prostu byś miłym i uczynnym czego tej pani brakuję :(
~ alojzy
ponad rok temu 2
ps. jakbyś nie wiedzial ta Pani w czerwonym jest nową Panią dyrektor, więc bardzo wątpliwe że nagle nauczy się szacunku i kultury.
~ podstawowy sprzęt
ponad rok temu ocena: 60%  1
Cala ta informacja wraz z szanownym gronem na zdjęciu budzi uśmiech. Od wielu lat,jak Polska długa i szeroka szpitale dysponują tym niedrogim jak na wyposażenie medyczne sprzętem. Trudno wyobrazić sobie oddział bez KTG skoro używa się go co chwila . Jeśli to ma być nowość i sukces wart grupowego zdjęcia , to tym razem bez gratulacji.
R E K L A M A
R E K L A M A