Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Seniorzy Kani mają nowego trenera!

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 9 miesięcy temu    9.01.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 16 ocen 4 / 50%
A A A
 fot. archiwum

Piotr Łuczak nie jest już trenerem seniorów gostyńskiej Kani. W rundzie wiosennej czwartoligowy zespół z Gostynia poprowadzi Rafał Pospiech. 

R E K L A M A

Runda jesienna w wykonaniu Kani Gostyń nie była dobra. Zespół Piotra Łuczaka zdobył 15 punktów. Ostatnie trzy pojedynki ligowe drużyna z Gostynia wygrała, dlatego wydawało się, że zarząd klubu żadnych ruchów na ławce trenerskiej nie będzie robił. Stało się inaczej. Dzisiaj wieczorem zarząd MKS Kania Gostyń powierzył prowadzenie pierwszego zespołu Rafałowi Pospiechowi, który ma doświadczenie w pracy z grupami młodzieżowymi. Nowy trener Kani zespołu seniorów jeszcze nie prowadził. - Mamy młody zespół. W naszej drużynie jest kilku zawodników, których w kategoriach młodzieżowych prowadził Rafał Pospiech i to był bardzo ważny argument, aby powierzyć właśnie temu młodemu, charyzmatycznemu trenerowi pierwszy zespół Kani. Potrzebowaliśmy takiej zmiany. Wierzymy, że nowy trener zdoła utrzymać zespół w czwartej lidze, choć zdajemy sobie sprawę z tego, że nie będzie to łatwe zadanie. Panu Piotrowi Łuczakowi dziękujemy za pracę w naszym klubie i utrzymanie drużyny w czwartej lidze w poprzednim sezonie  - powiedział prezes MKS Kania Gostyń Arkadiusz Krzyżostaniak.

Czytaj także: Łatwo nie było. Przebiegli 33 km.

R E K L A M A
+ 2 głosów: 4 (50%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (16)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Piłkarz
9 miesięcy temu ocena: 58%  16
Ludzie bez pojęcia , ze już o kulturze osobistej nie wspomnę . Tylko niech Burmustrz da kasę i znowu sie wszystko będzie zgadzało . I tak co roku , od dotacji do datacji . Postawa ludzi zarządzających klubem jest żałosna i bardzo smutna .
~ Obserwator
9 miesięcy temu ocena: 47%  15
Smierdzaca Kania Gostyń na siłę chce wrocic do lat swojej "świetności" że tak powiem z czasów zamierzchłych?? Nie ma opcji cieniasy, juz wam sie to nie uda. Nauczcie się barany zwalniać trenerów jak na cywilizowanych ludzi przystalo, wiecie co mam na myśli.
~ Wildecki
9 miesięcy temu ocena: 50%  14
Dla twojej informacji w regionie Kania to jedyny klub który coś tam osiągnął.. okoliczności pomijam. Co nie zmienia faktu że w powiecie jest klubem największym i chociaż jest kojarzony w innych miastach województwa a nawet Polski. A dziś ma kadrę naprawdę chyba najmłodsza w 4 lidze bez starych koni. I chłopaki dają radę tylko życzyć powodzenia. Pozdro z Zielonej Wildy.
~ pinsel
9 miesięcy temu ocena: 67%  13
Ot i cała Kania. Wielcy prezesi od siedmiu boleści. Klate do medalu pierwsi wypinają a jak jest problem to każdy głowa w piasek.
~ Kibic
9 miesięcy temu ocena: 73%  12
Krobianeczka, co racja to racja Niby Pan Prezes i cała reszta klakierów . Nie ma jak to Dobra Zmiana :)
R E K L A M A
~ Rp
9 miesięcy temu ocena: 100%  11
Mam nosa co do trenera korony.
~ Rp
9 miesięcy temu ocena: 100%  10
Trenera Luczak w Koronie P.
~ do nibyREDAKTORKA
9 miesięcy temu ocena: 100%  9
nibyREDAKTORKU a Tobie już zabrakło chęci, czasu czy wiedzy żeby napisać gdzie teraz trenerem jest Pan Łuczak ? LUDZIE…wychodzi na to że my czytelnicy wiecej wiemy niż ten nibyREDAKTOREK
~ Piotr B.
9 miesięcy temu ocena: 58%  8
Panie Rafale gratulacje , życzę powodzenia
~ Krobianeczka
9 miesięcy temu ocena: 80%  7
Podobno najlepszy był sposób w jaki trener dowiedział sie o zwolnieniu :) przez przypadek od zawodnika który mu powiedział, ze na facebooku jest informacja ze trening jest odwolany:) ten niby prezes nawet trenera nie potrafi zwolnić. Nie wspominając o szacunku.
~ Nie rozsiewać
9 miesięcy temu ocena: 67%  6
Ale plotkę żeś podał, przecież skąd zawodnicy mają wiedzieć o zmianie? A jeżeli trening jest odwołany to chyba dowiaduje się pierwszy trener a nie zawodnicy...
~ no comment
9 miesięcy temu ocena: 80%  5
Co tu komentować, mówiłem że jeszcze zatęsknimy za poprzednikami. NIe sądziłem tylko że tak szybko
~ kroos
9 miesięcy temu ocena: 63%  4
V Nie ośmieszaj sie , to za czym mamy tęsknić za,długami ? To chyba lepsza jakas tam w miarę harmonia , chyba ze jesteście masochistami...
~ v
9 miesięcy temu ocena: 67%  3
kroos udajesz Greka ?
~ kroos
9 miesięcy temu ocena: 100%  2
haha no to niby dlaczego?
~ Rp
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
I co cisza po zmianie trenera.
R E K L A M A