Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Odszedł radny Henryk Busz

› Aktualności› Samorząd 11 miesięcy temu    14.10.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Gmina Krobia

Bardzo trudne chwile przeżywają ostatnio mieszkańcy sołectwa Sułkowice. Przed dwoma tygodniami informowaliśmy o bolesnej stracie, jaką ponieśli oni w związku ze śmiercią sołtysa Jerzego Stachowiaka. Teraz przyszło nam przynieść kolejną smutną wiadomość. W wieku 65 lat zmarł Henryk Busz - radny Rady Miejskiej w Krobi, który swój mandat sprawował od 2010 roku.

W latach 2007-2015 był on również sołtysem Sułkowic, a od 2015 r. przewodniczył miejscowej Radzie Sołeckiej. Na wtorek, 16 października zaplanowano ostatnią w tej kadencji sesję Rady Miejskiej w Krobi. Z pewnością zabraknie na niej radnego z Sułkowic.

Ceremonia pogrzebowa śp. Henryka Busza odbędzie się we wtorek 16 października o godz. 12.00 i rozpocznie ją msza św., odprawiona w kościele pw. św. Mikołaja w Krobi.

Rodzinie i najbliższym zmarłego przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia.
 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!