Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zasłużyły się dwie osoby i trzy instytucje

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    13.10.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Gostyń. Choć uchwałę w tej sprawie podjęto już kilka miesięcy temu, to samo wręczenie nastąpiło przed kilkoma dniami, podczas uroczystej sesji powiatowej w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w GostyniuGostyń. Choć uchwałę w tej sprawie podjęto już kilka miesięcy temu, to samo wręczenie nastąpiło przed kilkoma dniami, podczas uroczystej sesji powiatowej w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu fot. Bogdan Bujak

Ponad 16-letnią historię ma tytuł „Zasłużony dla Powiatu Gostyńskiego. Zgodnie z uchwałą Rady Powiatu Gostyńskiego z 2007 roku wyróżnienie może być nadawane obywatelom polskim, cudzoziemcom oraz instytucjom polskim i zagranicznym za wybitny wkład w działalność, współpracę na rzecz powiatu oraz promowanie powiatu w kraju i zagranicą. W roku kalendarzowym przyznaje się maksymalnie trzy wyróżnienia w kategorii indywidualnej i trzy wyróżnienia w kategorii zbiorowej.

– W bieżącym roku zarząd powiatu wnioskował o przyznanie wyróżnień dwom osobom i trzem instytucjom – poinformował podczas uroczystej sesji Rady Powiatu Gostyńskiego przewodniczący Alfred Siama.

Tytuł przyznano m.in. za propagowanie zdrowego stylu życia, wspieranie organizacji najważniejszych imprez w powiecie gostyńskim, mecenat nad różnymi poczynaniami społecznymi, kulturalnymi i edukacyjnymi czy działania na rzecz ratowania zdrowia i życia mieszkańców.

Z tego względu wyróżnienia otrzymali - w kategorii indywidualnej: Bogdan Paluszkiewicz i Roman Ciążyński oraz zbiorowej: Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu, Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów - oddział w Gostyniu oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gostyniu.

Dlaczego uczniowie zostawiają rowery na plebanii?

Kogo poniosła fantazja?

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kumpel
  9 miesięcy temu 1
  Brawo Grzesiu JESTEŚ WIELKI Takich ludzi jak Ty już niema Przez te rzucane kłody Ci pod nogi skaczesz jak młoda koza . Tak Trzymaj bracie.Gratulacje.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji