Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Odwiedzili komendę straży pożarnej

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    20.02.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 12 / 75%
A A A
Dzieci z gminy Borek odwiedziły Komende Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w GostyniuDzieci z gminy Borek odwiedziły Komende Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu fot. KP PSP w Gostyniu

Liczna grupa dzieci z gminy Borek Wlkp., która spędzała ferie zorganizowane w Szkole Podstawowej w Wycisłowie, w ubiegłym tygodniu odwiedziła strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Gostyniu.

Łącznie z wizytą do gostyńskiej straży pożarnej przyjechało 42 uczniów, wraz z opiekunami. Podczas wizyty, w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”, strażacy zaprezentowali gościom m.in. sprzęt ratowniczo - gaśniczy i jego zastosowanie, przedstawili uczniom też specyfikę służby strażackiej.

R E K L A M A

Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyło się zapoznanie z funkcjonowaniem stanowiska kierowania i jego zadaniami w dysponowaniu jednostek do działań ratowniczo-gaśniczych. W trakcie spotkania strażacy zapoznali uczniów również z zasadami bezpieczeństwa podczas przebywania nad akwenami oraz zagrożeniami mogącymi wystąpić w trakcie ferii.

Jak bawiły się dzieci na warsztatach czekoladowych w Poniecu?

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 9 głosów: 12 (75%) 3 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A