Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Opuścił salę. Nie chciał dopuścić do przepychanek

› Aktualności 10 miesięcy temu    7.12.2017
Izabela Skorzybót
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Radny wyszedł z obradGostyń. Radny wyszedł z obrad fot. I. Skorzybót

Ostentacyjnie opuścił salę obrad podczas sesji rady powiatu radny Grzegorz Grzegorzewski.

R E K L A M A

Była to jego reakcja na wizytę gościa – Jacka Matuszewskiego, kierownika z Wojewódzkiego Inspektoratu ochrony Środowiska z Leszna, który przedstawiał informację o stanie środowiska i działalnosci kontrolnej w województwie z uwzględnieniem powiatu gostyńskiego.

 

Nie zapomnij zabrać magazynu Ona i kalendarza na 2018 ze sklepu! Darmowe DODATKI do Życia Gostynia 

Radny uprzedził o tym, że zamierza tak zrobić.

 

– Czy ja mogę, panie przewodniczący, opuścić salę? Mogłoby dojść w tematach do przepychanek, dlatego czy mogę opuścić w tym momencie salę? Nie chcę, żeby doszło do przepychanek słownych i dlatego nie chcę, wiedzieć, co ten pan powiedział. Bardzo przepraszam – powiedział Grzegorz Grzegorzewski i wyszedł z sali.

Sytuacja wywołała zamieszanie. -  Nie mam obowiązku występować przed państwem dzisiaj. Jeżeli jestem niemile widziany, to materiały państwo macie – mówił Jacek Matuszewski. Przyznał, że domyśla się, z jakiego powodu radny opuścił posiedzenie. – Pragnę państwa poinformować, że w sprawie Teriela, bo taki domyślam się jest powód, radny dostał wyczerpującą informację merytoryczną i rzeczową od mojego bezpośredniego szefa głównego inspektora w Warszawie - powiedział Jacek Matuszewski.

Przypomnijmy, że chodzi o sugestie mieszkańców Gostynia w sprawie szkodliwej działalności odlewni – negatywny wpływ na powietrze. Radny Grzegorz Grzegorzewski od lat zajmuje się tą sprawą. Kierownik WIOŚ z Leszna odczytał podsumowanie głównego inspektora ochrony środowiska: „Mając na uwadze powyższe ustalenia, nie znajduję uzasadnienia zarzutu, że wielkopolski wojewódzki inspektor ochrony środowiska bagatelizuje pana pisma i wnioski. Akta sprawy wskazują, że każdorazowo były podejmowane działania kontrolne, o których wynikach byli skarżący informowani”. – Myślę, że pana Grzegorzewskiego to uniosło i opuścił salę – przyznał.

 

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Xxx
10 miesięcy temu ocena: 100%  5
Wyjście w takiej sytuacji uważam za poddanie się i nie opanowanie nerwów a poza tym brak kultury osobistej
~ Jaś
10 miesięcy temu 4
Dobrze, że upuścił tylko salę a nie autora artykułu " Myślę, że pana Grzegorzewskiego to uniosło i upuścił salę"
~ On
10 miesięcy temu 3
Im sie wydaje ze kim są ci radni?
~ Grzechu
10 miesięcy temu ocena: 100%  2
Żenada ten spektakl.
~ obak
10 miesięcy temu 1
za nie cały rok wybory wiec teraz się zacznie... a zobaczysz jak wzrośnie po nowym roku aktywność radnych!
R E K L A M A
R E K L A M A