Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Ostatni sprawdzian Kani na minus

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 3 miesiące temu    17.03.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Kania Gostyń

Tydzień przed pierwszym spotkaniem o punkty w bieżącym roku piłkarze Kani Gostyń formą nie zachwycili. W ostatnim sparingu Kania przegrała z GKS Kobierzyce 0 : 1. 

Sobotni rywal na co dzień występuje we wrocławskiej klasie okręgowej. Po rundzie jesiennej zajmuje ósme miejsce. Mimo gry w niższej klasie rozgrywkowej okazał się wymagającym przeciwnikiem. Gospodarze wygrali 1 : 0, a bramkę zdobyli w 45 minucie. W zimowym okresie przygotowawczym Kania rozegrała pięć spotkań sparingowych. Zespół Rafała Pospiecha dwa pojedynki wygrał, dwa przegrał, a jedno spotkanie zakończyło się remisem. Kania potrafiła pokonać czwartoligową Polonię Trzebnicę, ale uzyskiwała gorsze wyniki z zespołami z niższych klas rozgrywkowych. Odpowiedź na pytanie w jakiej formie znajdują się piłkarze gostyńskiego klubu powinniśmy otrzymać już w sobotę. O godz. 15.00 w Jutrosinie rozpocznie się pojedynek ligowy pomiędzy miejscową Orlą a Kanią Gostyń. 

Korona przystępuje do piłkarskiej wiosny w dobrych nastrojach.

GKS Kobierzyce – Kania Gostyń 1 : 0 (1 : 0)
Kania: Chudziak – Fechner, Krzyżostaniak, Muszyński, Łapawa, Wachowski, Danielczak, Karolczak, Aksamit, M. Olejniczak, Sz. Olejniczak oraz Mucha, S. Pakosz

Sparingi Kani Gostyń w zimowym okresie przygotowawczym
Piast Żmigród - Kania Gostyń 5 : 2
Sokół Chwałkowo - Kania Gostyń 2 : 5
Kania Gostyń - Phytopharm Klęka 2 : 2
Polonia Trzebnica – Kania Gostyń 2 : 3
GKS Kobierzyce – Kania Gostyń 1 : 0

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!