Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Otworzyli drogę przed terminem. Koniec z objazdami

› Motoryzacja 8 miesięcy temu    12.07.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 14 ocen 3 / 100%
A A A
W czwartkowe popołudnie otwarto ul. Świętego Marcina w Piaskach, przebudowaną z nową nawierzchnią, chodnikami, ciągiem rowerowymW czwartkowe popołudnie otwarto ul. Świętego Marcina w Piaskach, przebudowaną z nową nawierzchnią, chodnikami, ciągiem rowerowym fot. A. Fajczyk

- Droga jest w takim idealnym stanie, że grzechem byłoby trzymać ją zamkniętą jeszcze przez kilka tygodni. Mieszkańcy codziennie się dopytują, kiedy będzie przejezdna. Od teraz jest - powiedział Wiesław Glapka, wójt gminy Piaski.

R E K L A M A

Dziś po południu otwarto dla ruchu wyremontowaną ulicę Świętego Marcina w Piaskach. Koniec z objazdami do Pogorzeli.

Zmiany co do planów gostyńskiego samorządu dla Pożegowa? Czy powstaną drogi?

Podczas otwierania przebudowanej drogi obecni byli: starosta Robert Marcinkowski, wójt gminy Piaski Wiesław Glapka, Irena Różalska - przewodnicząca Rady Gminy Piaski oraz radni powiatowi: Krzysztof Deutsch i Zenon Norman. Inwestycja realizowana była w ciągu dwóch lat, przez samorząd powiatu gostyńskiego we współpracy z gminą Piaski. Wartość zdania wyniosła prawie 1,5 mln zł. Przebudowy drogi oczekiwali nie tylko mieszkańcy gminy Piaski, ale całego powiatu gostyńskiego.

- W sposób zdecydowany remont poprawi bezpieczeństwo - poza nową nawierzchnią, nowymi chodnikami, pojawił się też ciąg pieszo-rowerowy, który bezpośrednio łączy się ze ścieżką rowerową, prowadzącą w kierunku Strzelec Wielkich. To konsekwencja wspólnych działań samorządu gminy Piaski i powiatu gostyńskiego, polegających na modernizacji głównych ciągów komunikacyjnych w samej miejscowości Piaski - powiedział Robert Marcinkowski, gostyński starosta.
 

Inwestycja została zakończona prawie trzy tygodnie przed planowanym terminem.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (14)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Piaski1
  8 miesięcy temu ocena: 100%  14
  Droga super. Mogła być może trochę szersza kosztem zbyt szerokich chodników. Ale przynajmniej za kilka lat będzie co poprawiać, jak ktoś sprawę przemyśli. Ciekawe czy ci panowie niosący znaki wyrazili zgodę na publikację swojego wizerunku :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rowerzysta
  8 miesięcy temu ocena: 100%  13
  Na wysokości torów zapory na ścieżce rowerowej są tak ciasno ustawione, że trudno nawet przejść z rowerem. Najwygodniej omijać je z boku. No i w tym miejscu już teraz jest połamana czerwona kostka. Szczegół ale szpeci na nowym.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kiero
  8 miesięcy temu ocena: 100%  12
  Wczoraj otwarta,a już na zakręcie studzienka przechylona.A tak ogólnie dobrze się tam jedzie,nie ma porównania do tego co było wcześniej
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Franek
  8 miesięcy temu ocena: 100%  11
  Droga ladna przy torach znowu z góry leci bloto wójt gdzie masz oczy rozalska poslizgnie sie w szpilkach tomek C ma oczy zamknięte haha
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ PGS
  8 miesięcy temu ocena: 100%  10
  Jechałem porządnie zrobione, ulica nie do poznania.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  ~ kj
  8 miesięcy temu ocena: 100%  9
  hi
  ~ Tak sobie
  8 miesięcy temu ocena: 100%  8
  Nie do Poznania, tylko do Pogorzeli
  ~ Kierowca
  8 miesięcy temu ocena: 100%  7
  Teraz pora na remont drogi ze Strzelec Wielkich do Małych bo tam to jest masakra
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bzyk
  8 miesięcy temu 6
  Tradycyjnie wrzucą dwie sipy masy, przyklepią i gra gitara. Jak ktoś zginie to nawet znak postawią z ograniczeniem prędkości.
  ~ jaaa
  8 miesięcy temu ocena: 100%  5
  Zdecydowanie, objazd przez te wioski spowodował, że droga nie nadaje się do użytku. Zasadniczo dwa auta nie są w stanie się minąć, żeby nie wpaść w wyrwę w asfalcie. Dziura, dziurę pogania, choć już wcześniej nie było dobrze.
  ~ 111
  8 miesięcy temu 4
  zgadzam sie droga jest w stanie fatalnym remont musi byc zrobiony
  ~ Obserwator
  8 miesięcy temu ocena: 0%  3
  Plyta ci sie zaciela albo sie jąkasz i nic innego wymowic nie umiesz tylko PPP. Zajrzyj do GAZETY... zaraz zaraz, ty czytac nie potrafisz...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Joke?
  8 miesięcy temu 2
  Zabawny to człowiek. Wychylił się do zdjęcia , o remoncie drogi w Piaskach opowiedział. I znowu schowany milczy o porażce PPP. Do gazety nie ma po co zaglądać. Pan starosta postanowił po dwóch latach opowiadania o PPP - nic nie mówić. Nie wiemy co poszło nie tak , ile wydano już na to pieniędzy publicznych , ani co dalej z remontami tych dróg. Wiadomo tylko tyle, że pan starosta już nie ma ochoty o tym opowiadać. Zabawny to człowiek.
  ~ Warto wiedzieć
  8 miesięcy temu 1
  Było coś na temat PPP?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A