Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny LP 28 lutego - 6 marca
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Piast budzi coraz większy respekt

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 6 miesięcy temu    19.08.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. M. Piechel

Nie zwalnia tempa Piast Poniec. W drugiej kolejce klasy okręgowej drużyna Andrzeja Loksia odniosła kolejne wysokie zwycięstwo. Piast pokonał Koronę Wilkowice 5 : 0 i jest liderem w 5. grupie. – Cieszę się z dwóch wygranych na początku sezonu, jednak za wcześnie na wyciąganie wniosków o naszej dyspozycji. Na pewno po pierwszych naszych wynikach przeciwnicy będą podchodzić do nas z większym respektem – powiedział po drugiej kolejce trener Piasta Poniec Andrzej Lokś.

Zadowolony z postawy swojego zespołu może być też Sławomir Gintowt. W niedzielnym spotkaniu Sokół pokonał na wyjeździe TS Gminy Kamieniec 3 : 1. Wygrana gości mogła być wyższa, bo sytuacji na poprawienie dorobku bramkowego nie brakowało. Po dwóch kolejkach beniaminek z Chwałkowa ma na swoim koncie cztery punkty. - Po pierwszym meczu czujemy niedosyt, ale uważam, że trzeba być zadowolonym z tego co jest – mówi trener Sokoła Chwałkowo.

Jak na razie jeden punkt w swoim dorobku mają Zjednoczeni Pudliszki. W sobotę drużyna Dariusza Olejniczaka rozegrała drugi mecz w sezonie przed własną publicznością. Zjednoczeni ulegli Gromowi Wolsztyn 0 : 2. - Pierwszą bramkę straciliśmy z rzutu karnego. W drugiej połowie mieliśmy zaatakować. Goście rozpoczęli grę od środka. Wymienili kilka podać i już przegrywaliśmy 0 : 2. Straciliśmy w tym sezonie trzy bramki. Wszystkich mogliśmy uniknąć - powiedział po meczu trener Zjednoczonych Pudliszki.

W pierwszej grupie klasy okręgowej rywalizuje Wisła Borek Wielkopolski. W niedzielę Wisła pojechała na mecz z Białym Orłem. Podobnie jak na inaugurację Wisła przegrała jedną bramką. Biały Orzeł Koźmin - Wisła Borek Wlkp. 1 : 0. 

Agro-Tom Lew Pogorzela zrehabilitował się. Wygrana przed własna publicznością. 


Klasa okręgowa grupa 5 - II kolejka
Piast Poniec – Korona Wilkowice 5 : 0 (2 : 0)
1 : 0 – Krzysztof Karch (16’)
2 : 0 – Krzysztof Karch (29’)
3 : 0 – Krzysztof Karch (68’)
4 : 0 – Mariusz Klimasz (83’)
5 : 0 – Dawid Szafraniak (90+1)
Piast: Banaszak – Ramota, Klimasz, Siniecki, Bożek (83’ Rodewald), Dorociak (83’ Maj), Szumny, Wydmuch (65’ Matecki), Janowicz, Karch (70’ Dudkowiak), Dawidziak (70’ Szafraniak)

TS Gminy Kamieniec – Sokół Chwałkowo 1 : 3 (0 : 1)
0 : 1 – Jakub Bartkowiak (12’)
1 : 1 – (52’)
1 : 2 – Fabian Mikołajczak (85’)
1 : 3 – Rafał Fajczyk (90’)
Sokół: J. Naskrent – Bartkowiak, Rejek, Mikołajczak, Kurasiak, D. Naskręt, M. Kmiecik (60’ Fajczyk), Kubiak, Pospiech (55’ Żelichowski), Kędziora, Wojtkowiak


Zjednoczeni Pudliszki – Grom Wolsztyn 0 : 2 (0 : 1)
0 : 1 – (28’)
0 : 2 – (46’)
Zjednoczeni: F. Bzdęga – Nowak, Głoskiewicz, N. Olejniczak, Pajkert, P. Bzdęga, Paszek, Jerszyński (67’ Stachowiak), Biderman, Wolsztyniak (77’ Wolsztyniak), Baranowski

Klasa okręgowa grupa 1 - II kolejka
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – Wisła Borek Wlkp. 1 : 0 (0 : 0)
1 : 0 – Marceli Skowroński (75’)
Wisła: Kubiak – Baran (81’ Dopierała), Kędziora, Sz. Andrzejczak, Marciniszyn, Wabiński, Andrzejewski, Piasecki (76’ Gawroński), Kasprzak, Derwich, Bruder
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!