Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Piast Poniec w szesnastce najlepszych w Polsce

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    9.07.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. PKS Piast Poniec

Julia Małyszek i Zuzanna Lisiecka z Piasta Poniec zajęły szesnaste miejsce w Mistrzostwach Polski w mini siatkówce KINDER + SPORT. - Sam awans do mistrzostw Polski był dla nas olbrzymim sukcesem. Po dwóch latach pracy pojechaliśmy na taki turniej, o którym wielu marzy całe życie, a nie dostąpili tego zaszczytu – powiedział trener PKS Piast Poniec Łukasz Kubeczka.

R E K L A M A

W rozgrywanych w Zabrzu mistrzostwach wystąpiły 32 najlepsze zespoły dwójek, trójek i czwórek. W tym gronie znalazły się mistrzynie Wielkopolski Julia Małyszek i Zuzanna Lisiecka z Piasta Poniec. Zawodniczki prowadzone przez Łukasza Kubeczkę walczyły dzielnie i uplasowały się na szesnastym miejscu w Polsce. W zdobyciu lepszej pozycji przeszkodziła kontuzja Julii Małyszek. - Mistrzostwa Polski gromadzą na starcie już tylko najlepsze ekipy z całego kraju. Tutaj nie ma słabych rywali, poziom jest bardzo wyrównany. Grze towarzyszy olbrzymi stres, emocje i napięcie, z którym zawodniczki na taką skalę się nie spotkały. Aspekt mentalny na tym poziomie, to połowa sukcesu, a o zwycięstwie decydują detale - powiedział po turnieju trener młodych siatkarek. Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu Życia Gostynia.

Na niego można liczyć. Czesław Roszczak zdobył kolejne medale.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A