Pięć goli w pierwszym sparingu Pinsel-Peter Krobianki Krobia

Pięć goli w pierwszym sparingu Pinsel-Peter Krobianki Krobia - Zdjęcie główne

Od porażki serię spotkań sparingowych rozpoczęli piłkarze Pinsel-Peter Krobianki Krobia. Drużyna Dariusza Wiśniewicza uległa Stali Pleszew 2 : 3.

Piąty zespół ligi międzyokręgowej dobrze rozpoczął piątkowe spotkanie, jednak z czasem do "głosu" doszli gospodarze. Dwóch sytuacji bramkowych nie wykorzystał Marcin Masełkowski. Dobre wejście Jędrzeja Gembiaka w pole karne też nie zakończyło się bramką. Goście objęli prowadzenie w 32. minucie. W ostatnim kwadransie pierwszej połowy zespół z Pleszewa doszedł do kolejnych sytuacji bramkowych, jednak Marcin Porzucek więcej goli w tej części gry nie wpuścił. W drugiej połowie spotkania zespoły zdobyły po dwie bramki i mecz zakończył się wygraną gości 3 : 2. - Powieliliśmy dzisiaj błędy z poprzedniego sezonu. Po kwadransie dominacji gości oddaliśmy dziesięć strzałów, mieliśmy trzy sytuacje stuprocentowe, ale to goście objęli prowadzenie po golu z rzutu wolnego. Popełniliśmy dzisiaj kilka błędów. Był to bardzo pożyteczny sparing. Mogę być niezadowolony z wyniku, bo na te sytuacje, które mieliśmy, nie powinniśmy tego spotkania przegrać - powiedział po pierwszym sparingu w letnim okresie przygotowawczym trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Stal Pleszew 2 : 3 (0 : 1)