Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pięć stów za potrącenie na pasach

› Społeczeństwo 10 miesięcy temu    14.09.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Na ul. Łącznikowej w Gostyniu potrącono kobietę na przejściu dla pieszychNa ul. Łącznikowej w Gostyniu potrącono kobietę na przejściu dla pieszych fot. fotolia.com

Kierowca samochodu osobowego nie zauważył pieszej na przejściu? Tak można by pomyśleć.

Wczoraj (13 września) po południu, ok. godz. 15.40 kierujący samochodem ford focus jechał ulicą Łącznikową w Gostyniu. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa kobiecie, która przechodziła przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Tym samym doprowadził do jej potrącenia.

Gostyńska policja ustaliła, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na szczęście poszkodowanej nic złego się nie stało. W wyniku potrącenia ma uszkodzony nadgarstek. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Sprawcę kolizji policja ukarała mandatem w wysokości 500 zł.

TUTAJ przeczytaj o wypadku na drodze wojewódzkiej - KLIK

Nowa bieżnia ozdobą gostyńskiego stadionu? - KLIK

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Uczeń
10 miesięcy temu 1
Tydzień temu, przechodząc przez ul. Fabryczną jeden pas się zatrzymał, a na drugim (nie było między nimi wysepki) pewna pani nie ustąpiła mi pierwszeństwa omal mnie nie potrącając.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji