Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Pierwsze dni objazdów i pierwsze problemy. Kierowcy błądzą, bo nie ma tablic

› Aktualności ponad rok temu    23.11.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 15 ocen 4 / 100%
A A A
Piaski. Również na skrzyżowaniu od strony Grabonogu nie ma znaków objazdu, przez co kierowcy zamiast jechać drogą główną, wjeżdżają w drogą prowadzącą do cmentarz w Strzelcach Wielkich rozjeżdżając jąPiaski. Również na skrzyżowaniu od strony Grabonogu nie ma znaków objazdu, przez co kierowcy zamiast jechać drogą główną, wjeżdżają w drogą prowadzącą do cmentarz w Strzelcach Wielkich rozjeżdżając ją fot. Bogdan Bujak, Zbigniew Pacanowski

Od kilkudziesięciu godzin funkcjonują objazdy w związku z przebudową ulicy świętego Marcina w Piaskach, która jest zamknięta dla ruchu, a już pojawiły się pierwsze problemy komunikacyjne.

R E K L A M A

Jak informują nas kierowcy poruszający się głównie od strony Pogorzeli w kierunku Piasków, w pewnych miejscach brak jest oznakowania informującego o objazdach. Chodzi na przykład o drogę w Strzelcach Wielkich przy cmentarzu skracającą podróż do Grabonogu.

Prawdopodobnie osoby zasiadające „za kółkiem” wjeżdżają w tę drogą sadząc, że tędy prowadzi objazd, gdyż nie ma tam żadnej tablicy informującej, iż należy jechać dalej w kierunku Strzelec Małych, Tanecznicy i Grabonogu - w tym artykule znajdziesz dokładne trasy i mapki objazdów. Również od drugiej strony nie ustawiono oznakowania.

Ciąg komunikacyjny koło cmentarza jest dosłownie rozjeżdżany przez kawalkady pojazdów, także przez kierowców większych gabarytowo samochodów mimo stojących tam znaków zakazujących poruszania się pojazdów powyżej określonego tonażu.

To jednak nie jedyne miejsce, gdzie według zgłaszających przydałyby się znaki informacyjne. Podobna sytuacja jest na skrzyżowania drogi z Gostynia w kierunku na Grabonóg z drogą na Podrzecze i Piaskowską Strefą Gospodarczą.

- Jak się jedzie od Podrzecza do tego skrzyżowania na „Mondi” powinna już być tablica, że jest objazd, żeby samochody kierować na Bodzewo, Tanecznicę. Nie ma normalnie żadnej informacji i kierowcy jadą do Piasków. Ciężarówki błądzą, zawracają i dopiero z powrotem jadą objazdem - tłumaczy jeden z napotkanych kierowców.

Przeczytaj również: o kobiecie, która wyprzedzała autokar i wypadła z drogi oraz staruszce, którą strażacy ratowali z mieszkania

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (16)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  ~ Zz
  ponad rok temu 16
  Proponuję drogę kolo cmentarza zrobić jednokierunkowa. Może gdy spadnie śnieg lub przyjdą mrozy i opady oczy sie otworzą. Bo to jest masakra. Tak samo Tanecznica, kto takie wąskie drogi robi. Dojezdzam codziennie na Piaski i dlaczego mam jechac przez Tanecznice i Grabonog na Piaski lub przez Gostyn??
  ~ ~irek
  ponad rok temu 15
  Auta jeżdżą objazdami a na Św. Marcina nic nie robią.
  ~ 555
  ponad rok temu 14
  powinny wysypac jakiś gryz od cmentarza do grabonoga by samochody mogły sie wyminąc bo z tego błota nie idzie wyjechać...
  ~ Zet
  ponad rok temu ocena: 100%  13
  Widzę ilu kierowców błądzi na krzyżówce ul. Zielonej i Kasprzaka.
  ~ szymek
  ponad rok temu 12
  to jest tak w strzelcach macie znak informujący którędy przez każdą miejscowość jest obiazd ale dużo ludzi sobie jeździ na skróty bo znają tą droge a tam było zawsze kiepsko z przejazdem i będzie jak znam życie czyli zamiast jechać jak wariat przez strzelce to wystarczy zwolnić i spojrzeć na znaki informujące o obiazdach to nawet koło cmentarza znaku nie potrzeba
  R E K L A M A
  ~ Kierowca
  ponad rok temu ocena: 100%  11
  Szanowni kierowcy droga (skrót) koło cmentarza w kierunku Grabonoga nie jest częścią objazdu. Objazd prowadzi że Strzelec Wielkich przez Strzelce Małe, Tanecznicę na Grabonóg. Fakt przydałoby się więcej znaków.
  ~ Sis
  ponad rok temu ocena: 100%  10
  Jechałam tam ostatnio wieczorem i była masakra,a o mijaniu się nie wspomne.bloto wszędzie nawet na środku drogi. Masakra!!!
  ~ Sylwia
  ponad rok temu 9
  Objazdy są nieporozumieniem. Niebezpieczeństwo, narażanie życia tak wielu osób. Odcinek od cmentarza w Strzelcach do Grabonoga to nieporozumienie. Auto po przejeździe tym odcinkiem, jeśli się uda, wyglada jakby uczestniczyło w rajdzie w niebezpiecznych warunkach!!! Odcinek od Strzelec w kierunku cmentarza jest kolejnym niebezpieczeństwem ze względu na ogromne suche konary drzew. Władzom otworzą się oczy przy pierwszym z tragicznych zdarzeń. Czego oczywiście zmuszonym kierowcom i pasażerom nie życzę.
  ~ Jaro
  ponad rok temu ocena: 100%  8
  W kierunku Borku nie ma znaków. W piaskach jest tylko objazd prosto a dalej radz sobie sam... Jakiś bezmozg to musiał zrobić... Każdy remont w naszym kraju powiecie musi taki być? W Gostyniu robiono mostowa i wybrano najgorszy wariant do objazdu
  ~ Kierowca
  ponad rok temu ocena: 100%  7
  Na drogach wyznaczonych do objazdu jest ciężko minąć się z osobowką przy panujących teraz warunkach na drogach, a gdzie dopiero z ciężarówką czy jakimś większym pojazdem. Pobocza to samo błoto co wiąże się z tym, że przenosi się to na drogę, która w takim wypadku staje się dużym zagrożeniem dla ruchu, a jak przyjdą przymrozki to niejeden zaliczy rów bądź drzewo. Szczególnie na drodze koło cmentarza w kierunku Grabonoga.
  ~ wiśnia
  ponad rok temu ocena: 100%  6
  Gratulacje dla Policji za dopuszczenie takiego bubla do użytku. Służyć społeczeństwu to wasze zadanie i to winno być priorytetem.
  ~ Piaskar
  ponad rok temu ocena: 100%  5
  Po pierwsze: kto wymyśniło ten remont w listopadzie ? Po drugie : należało przynajmniej poprawić tą drogę za cmentarzem w Strzelcach. I po trzecie : oby jak najszybciej skończyli!
  ~ Yyyy
  ponad rok temu ocena: 100%  4
  Pobocze Drogi kolo cmentarza w kierunku Grabonoga powinno byc podsypane, jedno wielkie blocisko. Nie ma jak sie minac gdy nadjezdza z naprzeciwka tir lub autobus. Masakra!!
  ~ podróżnik
  ponad rok temu ocena: 100%  3
  Ten objazd nawet z oznakowaniem jest kompletną porażką. Droga obok cmentarza wąska a pobocze tak rozjechane że wcześniej czy później auta zostaną zakopane tam na wieki....ktoś powinien najpierw przygotować drogę objazdową dostosowaną do natężenia ruchu i warunków atmosferycznych a dopiero po tym planować remont który notabene jest na tej ulicy konieczny. Z głową!!!!!!
  ~ Roboty znowu na zimę
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  Już widzę te objazdy zimą, żadny z tych objazdow nie jest w stanie "pomieścić" dwóch samochodów jednocześnie, mijanie się teraz to ktorga. A gdzie kiedy wystąpi oblodzenie. Ludzie chwytając sie poboczy będa co chwilę w przydrożnych rowach.
  ~ Kierowca
  ponad rok temu ocena: 80%  1
  Trasa objazdu nie jest przygotowana na tak duże natężenie ruchu. Po dwóch dniach drogi już wyglądają tragicznie. Kiepsko to widzę. Pozdrawiam wszystkich kierowców i życzę dużo cierpliwości
  R E K L A M A
  R E K L A M A