Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Piraci dzieciom niestraszni. Można się z nimi świetnie bawić [FILM]

› Sport i rekreacja ponad rok temu    2.06.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Z okazji Dnia Dziecka kompleks boisk sportowych w Gostyniu zamienił się w miasteczko pełne atrakcji dla dzieci. Jedną z zabaw było przeciąganie linyZ okazji Dnia Dziecka kompleks boisk sportowych w Gostyniu zamienił się w miasteczko pełne atrakcji dla dzieci. Jedną z zabaw było przeciąganie liny fot. A. Fajczyk

Piraci chcieli zawładnąć minimiasteczkiem, jakie powstało na stadionem miejskim w Gostyniu w piątkowe popołudnie. Ale nie pozwoliły im na to dzieci, bo to one 1 czerwca miały swoje święto. Jakoś się dogadali.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka kompleks boisk sportowych w Gostyniu zamienił się w miasteczko pełne atrakcji dla dzieci - starszych i młodszych. Każdego gościa witali piraci, którzy oferowali do dyspozycji dmuchany plac zabaw, zjeżdżalnię pneumatyczną i basen z kulami wodnymi. Ta ostatnia atrakcja cieszyła się szczególnym powodzeniem w słoneczne, wręcz upalne popołudnie.

Czego dzieciom życzą mieszkańcy Gostynia - ZOBACZ TUTAJ

Animatorzy przygotowali mnóstwo zabaw i konkurencji sportowych. Dzieci mogły wykazać się chociażby w wyścigach w workach czy w przeciąganiu liny. W tej ostatniej konkurencji rywalizowały solone śledzie i wędzone makrele. Pociechom pomagali rodzice. Kolorowy i miły klaun rozdawał baloniki, skręcane w różne stwory, na życzenie najmłodszych. Wśród stworów dominowały zwierzęta.
Oblegane były też stoiska z popcornem i watą cukrową.

Gdzie można liczyć butelki i dlaczego? - KLIK

Na boisku dodatkowo przygotowano biegi dla najmłodszych „Run kids”. Dzieci wystartowały w kilku różnych kategoriach wiekowych. Od tego była uzależniona również długość trasy biegu. Na każdego na mecie czekał medal i upominek.

Dziesięcioletnia Zosia przyjechała na imprezę dla dzieci z Poznania. Przyznała, że bardzo jej się podobało kolorowe miasteczko. Wystartowała w jednym z biegów. Była przygotowana, bo - jak zdradziła - od czasu do czasu trenuje bieganie razem z tatą. Festyn dla dzieci był jedną z cyklicznych imprez, przygotowanych przez OSIR w Gostyniu z okazji urodzin gostyńskiej pływalni.

Jak przebiegał V MLECZNY BIEG GOSTYŃSKI - KLIK

fot. A. Fajczyk, Tomasz Teodorczyk

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!