Płacą frycowe

Płacą frycowe - Zdjęcie główne

Drugiej porażki w sezonie doznał Sokół Chwałkowo. Odmłodzony zespół prowadzony przez Dawida Kaczmarka przegrał na wyjeździe z GKS-em Krzemieniewo 4 : 1. - Płacimy frycowe za radykalne odmłodzenie składu, a dzisiejszy mecz pokazał dobitnie, jak dużo pracy przed nami - stwierdził po meczu trener Sokoła.

Do przerwy gospodarze prowadzili 3 : 1. GKS mógł przewagę roztrwonić w drugiej połowie, jednak Michał Król i Daniel Wojtkowiak nie wykorzystali dogodnych sytuacji. - Przegraliśmy z kretesem. Cały zespół zagrał poniżej swoich możliwości - stwierdził po meczu Dawid Kaczmarek.

GKS Krzemieniewo – Sokół Chwałkowo 4:1 (3:1)
1:0 – Michał Ratajczak (3’)
1:1 – Bartosz Wolsztyniak (4’)
2:1 – Patryk Siniecki (21’)
3:1 – Marcin Kajoch (28’)
4:1 – Łukasz Dryja (82’)
Sokół Chwałkowo: Adamek – Henzel (83’ Ł. Mendel), Bartkowiak, Gubański, K. Kmiecik (46’ M. Kmiecik), Giera, Rejek, Kamiński, Krzyżosiak, Wojtkowiak (80’ Dechnik), Wolsztyniak (67’ Król).