Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Podziękowali Loksiowi. Zjednoczeni mają dwóch trenerów

› Sport i rekreacja› Piłka nożna ponad rok temu    18.10.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Andrzej Lokś nie jest już trenerem ZjednoczonychAndrzej Lokś nie jest już trenerem Zjednoczonych fot. S. Hajduk

Andrzej Lokś nie jest już trenerem Zjednoczonych Pudliszki. Taką decyzję podjął zarząd klubu z Pudliszek. W ostatnich pięciu meczach rundy jesiennej drużynę seniorów poprowadzą Tomasz Antkowiak i Roman Gronowski.

Andrzej Lokś prowadził seniorów Zjednoczonych od sezonu 2016/2017. Pod wodzą Andrzeja Loksia Zjednoczeni zajęli 10 i 9 miejsce w klasie okręgowej. W bieżących rozgrywkach zespołowi z Pudliszek nie idzie dobrze. Z dziesięciu rozegranych spotkań Zjednoczeni wygrali tylko jedno. Kulminacja problemów w drużynie Zjednoczonych Pudliszki nastąpiła w poprzedni weekend. Zespół Andrzeja Loksia nie pojechał na mecz. - Trzeba było zrobić jakieś zmiany. W poniedziałek zebrał się zarząd i podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Andrzejem Loksiem - mówi prezes Zjednoczonych Pudliszki Romuald Czwojda. O decyzji zarządu były już trener Zjednoczonych dowiedział się przed wtorkowym treningiem. - Prezes podziękował mi za pracę. Stwierdził, że w bieżących rozgrywkach nam nie idzie i trzeba dokonać jakiś zmian. Moim zdaniem jest to pójście na łatwiznę. Może zbyt dużo wymagałem od tych młodych chłopaków. Już w okresie przygotowawczym spodziewałem się, że będzie ciężko w lidze. Na jakiś czas odpocznę od piłki seniorskiej. Na pewno nie będę szukał nic na siłę. Jak pojawi się jakaś propozycja to ją rozważę - powiedział były trener Zjednoczonych Pudliszki Andrzej Lokś. Drużynę seniorów poprowadzą Roman Gronowski i Tomasz Antkowiak. - Trzeba naszych młodych chłopaków zmotywować do pracy i dociągnąć te pięć kolejek, a później zobaczymy - stwierdził na koniec prezes Zjednoczonych. 

Zjednoczeni oddali mecz walkowerem.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Barry
ponad rok temu 1
Trener był spoko porostu z tym marnym materiałem ludzkim który został w Zjednoczonych nawet Guardiola nic by nie zrobił bramkarz Reniu i Przemo prezentują solidny poziom reszta to niestety maksymalnie liga podwórkowa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji