Porażka Kani w ostatnim sparingu

Porażka Kani w ostatnim sparingu - Zdjęcie główne

W ostatnim sparingu Kania Gostyń zmierzyła się z bardzo mocnym przeciwnikiem. Do Gostynia przyjechała czwartoligowa Polonia Trzebnica. Goście wygrali 4 : 3.

Pierwsza część sobotniego pojedynku należała do przyjezdnych, którzy prezentowali się bardzo dobrze w każdej formacji. Rzadko dopuszczali pod własną bramką do groźnych sytaucji, sami natomiast wyprowadzali szybkie akcje. Pierwsza część pojedynku zakończyła się prowadzeniem Polonii 4 : 0. W drugiej połowie gospodarze zaprezentowali się już lepiej i zdołali zdobyć trzy gole. - Nasz plan na pierwszą połowę z tak dysponowanym przeciwnikiem nie wypalił. Polonia posiadała bardzo dużą siłę w ofensywie. Goście szybko przechodzili z obrony do ataku. W drugiej połowie zrobiliśmy korekty. Przeciwnik miał mniej miejsca. Został zmuszony do ataku pozycyjnego i to już im tak dobrze nie wychodziło. Chłopacy pokazali, że są dobrze przygotowani motorycznie. Wytrzymali mecz do końca - podsumował trener Kani Gostyń.

W pierwszym meczu rundy wiosennej Kania zmierzy się w Gostyniu z Pinsel-Peter Krobianką Krobia. Początek spotkania w sobotę o godz. 14.00.

Kania Gostyń – Polonia Trzebnica 3 : 4
Bramki: Dawid Jędryczka (2), Wojciech Goszczyński
Kania: Wujczak – Maćkowski, Krzyżostaniak, Fechner, Łapawa, Wachowski, Danielczak, Jędryczka, Szkudlarek, Sz. Olejniczak, Woźniak oraz K. Pakosz, Kozłowski, T. Hajduk, Goszczyński