Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Przechodził na drugą stronę, gdy uderzył w niego samochód

› Aktualności 3 miesiące temu    9.06.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 8 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. Łukasz Szolc

Między innymi z obrażeniami głowy przewieziono do szpitala mężczyznę potrąconego na ulicy Droga Lisia w Borku Wielkopolskim około godziny 23.00.

Z ustaleń policji wynika, że w zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki Jeep. Prawdopodobnie poszkodowany przechodził na drugą stronę jezdni, gdy kierowca auta cofając uderzył w niego. Sprawę bada policja.

Czytaj także: gdzie gotowano i co dla ciężko chorego Dawidka

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ M.
3 miesiące temu 8
Gdyby Pani Sąsiadka miała takiego syna/brata? To co? Zabiłaby? Uwiązała do krzesła? Czy jakieś ciekawsze propozycje? Łatwo gardzić skoro nie ma się problemu. Anonimowość w internecie jest tak słaba, tak słaba jak Pani komentarze i wnioski.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Trochęempatii
3 miesiące temu 7
A Pani "Sąsiadka" mieszka z nami, że taka doinformowana? Czy może z tych parapetowych poduszeczek tak wszystko wiadomo? Jednak nie ma co liczyć na zrozumienie niepełnosprawnej osoby. Pozostaje mi życzyć aby Pani nigdy sama nie musiała się użerać z takimi ludźmi jak jest Pani, dzisiaj żyjemy i jest okej, jutro może nastąpić wypadek i może się wszystko zmienić, wcale nie trzeba urodzić się niepełnosprawnym, żeby takim być. Trochę empatii ku*wa ludzie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Siostra "cymbała"
3 miesiące temu ocena: 50%  6
Dodam jeszcze, że w ręku trzymał pustą butelkę, która się potrzaskała i zostawiła suchą plamę (jak to butelka bez zawartości) a alkomat wykazał trzeźwość. To, że wypadkowi uległa osoba niepełnosprawna nie oznacza z góry, że jest winna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Siostra "cymbała"
3 miesiące temu ocena: 50%  5
Przechodzień nie zdążył nawet postawić nogi na drodze, o czym świadczą ślady krwi pozostawione na chodniku, w związku z tym informacja, że przechodził przez ulicę jest niedoprecyzowana. Do miejscowego imbecyla : Myśli Pan, że ubezwłasnowolnienie polega na zamknięciu człowieka w piwnicy albo prowadzanie go na smyczy? Gratuluję w takim razie bystrości. No i brawo za odwagę w postaci anonimowości w internecie! Człowiek ubezwłasnowolniony również mógłby zostać potrącony przez samochód i każdy inny pełnosprawny, bo w tym przypadku kierowca wykonał manewr nieostrożny, którego pieszy się nie spodziewał. Zresztą do czego się przyznał. Odbywały się dni Borku, więc ludzie poruszali się wszędzie i niekoniecznie po pasach. Każdy kierowca powinien zachować szczególną ostrożność. Mój brat jeszcze nigdy nikomu krzywdy nie zrobił, niestety to on ciągle narażany jest na krzywdę ze strony innych. Przykro mi, że nie ma Pan zrozumienia dla chorych ludzi ale to świadczy tylko o Panu, karma wraca...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sąsiadka
3 miesiące temu ocena: 75%  4
To się zainteresujcie nim co robi I gdzie po domach łazi jak łazęga zaczepia Boga winnych ludzi tego to nie widzicie?może już trzeba się nim zająć A nie mieć wszystko w czterech literach.
~ kinisia
3 miesiące temu ocena: 50%  3
A przechodzień przechodził po pasach? Poczekał aż przejedzie najpierw samochód?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miejscowy
3 miesiące temu ocena: 50%  2
Tego cymbala już dawno powinni ubezwlasnowolnic a nie chodzi nie po pasach pijąc piwko mając kłopoty z własnym sobą i jeszcze rodzice tego 33letniego chłopa mają problem do kierowcy . A on niewyrzyty sexualnie zaczepia dziewczyny , można by się było go obawiać kazdy go zna i co z nim zrobić ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Qwe
3 miesiące temu ocena: 0%  1
Kto był pijany ? Kierowca czy poszkodowany?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji