Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Przejął pałeczkę po ojcu

› Aktualności ponad rok temu    29.05.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 3 / 67%
A A A
Radosław Andrzejak jest nowym sołtysem Siedmiorogowa IIRadosław Andrzejak jest nowym sołtysem Siedmiorogowa II fot. A. Fajczyk

Radosław Andrzejak jest nowym sołtysem wsi Siedmiorogów II (gm. Borek Wlkp.). To syn zmarłego Mariana Andrzejaka - poprzedniego sołtysa, którego wieś pożegnała w połowie kwietnia.

Taki wybór nie był niespodzianką dla mieszkańców Siedmiorogowa II. Wręcz przeciwnie, kiedy 14 kwietnia odszedł aktywny i zaangażowany sołtys Marian Andrzejak, a Marek Rożek, burmistrz Borku oficjalnie podał datę wyborów sołeckich, mieszkacy wioski zaproponowali Radosławowi Andrzejakowi, aby zgodził się kandydować. Po niedługim zastanowieniu się, podjął wyzwanie.

Wybory sołtysa w Siedmiorogowie II odbyły się 17 maja. Na ogólną liczbę 97 uprawnionych do głosowania, w sali, gdzie odbywało się spotkanie, zjawiło się 30 osób. Podano jedną kandydaturę - Radosława Andrzejaka. Po podliczeniu głosów okazało się, że syn śp. Mariana Andrzejaka otrzymał jednomyślne poparcie.

O czym przed wyborami rozmawiają powiatowi samorządowcy? O obrzydliwości, nienawiści i... rękoczynach - TUTAJ

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!