Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Przewodniczący lecie już miał. Teraz czas na koło

› Społeczeństwo› Dla seniorów miesiąc temu    13.02.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia. W tym roku koło PZERiI w Krobi będzie obchodziło 45-lecie. Uroczystości z tym związane zaplanowano na wrzesieńKrobia. W tym roku koło PZERiI w Krobi będzie obchodziło 45-lecie. Uroczystości z tym związane zaplanowano na wrzesień fot. Bogdan Bujak

- Spotykamy się w tym roku po raz pierwszy dlatego chciałbym życzyć wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, no i tego, co państwo sobie życzycie - na pewno wszyscy oczekują dużych waloryzacji, jak i „trzynastki”. Także życzę, żeby one były jak największe - od tych słów przewodniczący Jerzy Giernalczyk rozpoczął spotkanie noworoczne koła Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Krobi.

Impreza noworoczna miała wyjątkowy charakter z kilku powodów: po pierwsze podano na niej termin obchodów, jakie odbędą się z okazji 45-lecia krobskiego koła PZERiI - 25 września. Po drugie na spotkaniu przyjęto do organizacji ośmioro nowych członków.

Swoje „pięć minut” miał także sam przewodniczący, który w dniu imprezy, 12 lutego obchodził 82 urodziny.

Więcej czytaj w najbliższy wydaniu "Życia Gostynia".

Ile będzie kosztował remont kościelnej chrzcielnicy?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!