Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Przywłaszczył sobie znaleziony telefon

› Aktualności› Na sygnale 11 miesięcy temu    17.07.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Znalazł i przywłaszczył Znalazł i przywłaszczył  fot. MARCOS OSORIO - Fotolia

Gostyńscy kryminalni ustalili sprawcę przywłaszczenia telefonu komórkowego. 58-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego w połowie czerwca znalazł na ulicy aparat i zamiast go zwrócić uznał, że należy do niego.

 

R E K L A M A

Policjanci nad sprawą pracowali blisko miesiąc. Do zdarzenia doszło 14 czerwca. Wówczas mieszkaniec powiatu gostyńskiego powiadomił miejscową jednostkę o utraceniu telefonu komórkowego wartego 700 zł.

- Sprawą zajęli się śledczy, którzy specjalizują się w tego typu przestępstwach. Wykonana przez nich praca przyniosła pożądany efekt. Zatrzymany został podejrzany, którym okazał się 58-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego. Policjanci odzyskali również telefon, który został zwrócony właścicielowi – wyjaśnia asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy gostyńskiej policji.

Mężczyzna usłyszał już zarzut przywłaszczenia, za co grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Czytaj także: Kolejna edycja amatorskich zawodów.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A