Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Przywykłem do konkurencji

› Wybory 7 miesięcy temu    11.10.2018
Anna Twardowska
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. A. Twardowska

W poprzednich wyborach uzyskał 66-procentowe poparcie. Teraz Piotr Curyk (61 l.), burmistrz Pogorzeli jest jedynym kandydatem do objęcia tej posady. Takiej sytuacji jeszcze w karierze zawodowej nie miał.

 

- Przywykłem, że zawsze jakaś konkurencja była, chociaż to zawsze stres – stwierdza Piotr Curyk. Burmistrz Pogorzeli nie jest jedynym, który nie ma rywala. W Gostyniu jest podobna sytuacja. O ile może ona nie mieć wpływu na wybory burmistrza, to na skład rady już tak. Skutkować może mniejszą mobilizacją zwolenników kandydata na burmistrza, co odbija się później na wynikach jego ugrupowania w wyborach do rady miejskiej. PSL zapewne nie powtórzy wyniku sprzed czterech lat, na który po części złożył się szczęśliwy przypadek. Obecnie Rada Miejska Pogorzeli złożona jest aż z 13 radnych z PSL. Ma to swój minus. 

R E K L A M A

– Radni z opozycji zazwyczaj wnoszą jakieś pomysły, na które jestem otwarty. Trochę przywykłem do tego, że tworząc programy, strategie, 90% muszę zaproponować sam – ocenia Piotr Curyk.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ rolnik bez morgów
7 miesięcy temu ocena: 50%  3
Czyli będzie dobrze. Dobrze dla burmistrza i urzędników rzecz jasna. Bo nic się nie będzie działo. A jak nic się nie dzieje to i nie trzeba się w robocie spocić a i nikt z zewnątrz nie zapyta "jak wam idzie?" i nie będzie nic wymagał. Ja mam tylko nadzieję, że uda mi się kiedyś wystartować w przetargu na dostawę pługów do zaorywania tego miasteczka. Bo nic innego mieszkańców tutaj nie czeka. Smutne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Paw
7 miesięcy temu ocena: 50%  2
A teraz weź łopatę do ręki i do roboty bo tutaj nic mądrego juz i tak nie napiszesz :-)
~ Obywatel IV RP
7 miesięcy temu ocena: 67%  1
Mogłeś złożyć swoją kandydaturę.
R E K L A M A
R E K L A M A