Rehabilitacja Pinsel-Peter Krobianki

Rehabilitacja Pinsel-Peter Krobianki - Zdjęcie główne

Na kolejną wpadkę nie pozwolili sobie piłkarze Peter-Pinsel Krobianki Krobia. Przed własną publicznością drużyna Dariusza Wiśniewicza pokonała Orkana Chorzemin 4 : 0. "Worek z bramkami" rozwiązał się w drugiej połowie spotkania.

Przed tygodniem Pinsel-Peter Krobianka przegrała na wyjeździe z Pogonią Śmigiel 1 : 4. Dla kibiców śledzących wyniki piątej ligi było to duże zaskoczenie. Zespół Piotra Łuczaka przerwała serię zwycięstw zespołu z Krobi. W 11. kolejce Pinsel-Peter Krobianka podejmowała Orkana Chorzemin. Gospodarze chcieli się zrehabilitować za wcześniejszą wpadkę. Na gole w sobotnim spotkaniu kibice czekali do drugiej połowy. W 46. minucie z rogu boiska dośrodkował Miłosz Urbański, a do główki najwyżej wyskoczył Marcin Masełkowski. To zagranie duet Urbański-Masełkowski powtórzył w 71. minucie i gospodarze prowadzili 2 : 0. Dwie kolejne bramki dla Krobianki zdobyli młodzieżowcy: Joachim Knapp i Aleksander Woźniak. - Przez pierwsze pół godziny nie potrafiliśmy zagrać prostopadłej piłki lub dograć jej ze skrzydła. Dopiero w ostatnim kwadransie pierwszej połowy zaczęliśmy dochodzić do sytuacji bramkowych. Bardzo dobrze rozpoczęliśmy drugą część spotkania. Szybko zdobyliśmy bramkę i były szanse na kolejne. Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo i co ważne zagraliśmy na zero z tyłu. Zależało nam, żeby nie stracić bramki. Dużo jakości wnieśli do gry dzisiaj zawodnicy z ławki. W meczu z Pogonią popełniliśmy błędy, których zespołowi na pewnym poziomie nie wypada. Porozmawialiśmy sobie na ten temat. Czasami porażka może zrobić więcej dobrego niż seria zwycięstw. Taki zimny prysznic przed tygodniem nam się przydał - podsumował trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia – Orkan Chorzemin 4 : 0 (0 : 0)
1 : 0 – Marcin Masełkowski (46’)
2 : 0 – Marcin Masełkowski (71’)
3 : 0 – Joachim Knapp (74’)
4 : 0 – Aleksander Woźniak (85’)
Pinsel-Peter Krobianka: Porzucek - Gembiak (80’ Kędziora), Gill, Pospiech, Sarbinowski, Tonkiewicz, Szpurka (83’ Kluczyk), P. Kaczmarek (85’ Kubacki), Chwaliszewski (67’ Knapp), Urbański (87’ Moryson), Masełkowski (75’ Woźniak)