Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Rekiny biznesu szukały recepty na sukces

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    16.04.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Terenowa gra miejska była kolejnym etapem projektu „Rekiny biznesu”Terenowa gra miejska była kolejnym etapem projektu „Rekiny biznesu” fot. A. Twardowska

Nie mogli korzystać ze środków transportu, ani z porad przydzielonego im opiekuna. Ten miał wyłącznie czuwać nad bezpieczeństwem młodzieży, która w czwartek (12 kwietnia) wzięła udział w zorganizowanej przez Stowarzyszenie Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego terenowej grze miejskiej.

 

R E K L A M A

W rywalizacji udział wzięło sześć szkół ponadgimnazjalnych z: Gostynia, Borku Wielkopolskiego, Pogorzeli i Krobi. Nie miało znaczenia, kto dotrze na metę jako pierwszy, ale to – kto zdobędzie najwięcej punktów?

Terenowa gra miejska była kolejnym etapem projektu „Rekiny biznesu”. Początkowo młodzież brała udział w szkoleniach z wiedzy ekonomicznej, następnie najlepsi wzięli udział w konkursie na biznesplan. Wszyscy uczestnicy byli zobligowania do pojawienia się na starcie czwartkowej gry na gostyńskim rynku.

Wtedy to kilkuosobowe drużyny zawalczyły o nagrodę browarnika Borowicza - postaci fikcyjnej, wymyślonej na potrzeby gry. Jej scenariusz stworzył historyk Grzegorz Skorupski. 

Uczestnicy musieli postępować zgodnie ze wskazówkami, zawartymi w otrzymanych materiałach i odwiedzić różne instytucje na terenie Gostynia: ZUS, US, PUP, PBS i SWPPG. W danym miejscu należało poprosić o pieczątkę i podpis przedstawiciela.

O temacie przeczytasz w jutrzejszym Życiu Gostynia. 

Czytaj także: Mieli do posadzenia ponad 13 tysięcy drzewek.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A