Remis był w zasięgu

Remis był w zasięgu - Zdjęcie główne

KS Opatówek pokonał w 18. kolejce czwartej ligi Pinsel-Peter Krobiankę Krobia 2 : 0. Jak przyznał po meczu Dariusz Wiśniewicz jego zespół mógł pokusić się o remis w tym pojedynku. - Remis był w naszym zasięgu i takie rozstrzygnięcie byłoby bardziej sprawiedliwe - stwierdził trener Pinsel-Peter Krobianki.

Gospodarze objęli prowadzenie w 16. minucie spotkania. Tomasza Dembskiego pokonał Konrad Chojnacki. Po niemrawym początku piłkarze Krobianki przebudzili się w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. Sytuację bramkową miał Joachim Knapp. Na dobrą pozycje wychodził też Przemysław Kaczmarek, jednak został zdaniem trenera Krobianki sfaulowany w polu karnym. Po zmianie stron goście zagrali odważniej. Oddali kilka strzałów. Niestety bez powodzenia. W 90. minucie oko w oko z bramkarzem gospodarzy stanął Jędrzej Gembiak, jednak golkiper gospodarzy okazał się lepszy. W doliczonym czasie gry Kacper Rybka ustalił wynik spotkania. - Walczyliśmy do końca. Powinniśmy w tym meczu zapunktować - powiedział po meczu Dariusz Wiśniewicz.

KS Opatówek – Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 : 0 (1 : 0)
1 : 0 – Konrad Chojnacki (16’)
2 : 0 – Kacper Rybka (90’)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski – Jędrzej Knapp, Gill, Pospiech, Sarbinowski, Kurzawa (46’ Borowczyk), Szpurka, Kędziora, P. Kaczmarek, Joachim Knapp (75’ J. Gembiak), J. Urbański