Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Remont osiedlowy też będzie utrudniał ruch

› Społeczeństwo 10 miesięcy temu    10.09.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Na tym odcinku osiedlowej drogi przy ul. Górnej w Gostyniu, od 11 września rozpocznie się remontNa tym odcinku osiedlowej drogi przy ul. Górnej w Gostyniu, od 11 września rozpocznie się remont fot. Urząd Miejski w Gostyniu

Utrudnień w miejskim ruchu ciąg dalszy. W centrum Gostynia trwa przebudowa kanalizacji sanitarnej i nie można swobodnie przejechać przez skrzyżowanie ulic: Witosa, Zielonej i Polnej - Czytaj Tutaj.

Kolejne utrudnienia w miejskim ruchu zapowiadane są od jutra. We wtorek, 11 września, rozpocznie się remont drogi gminnej – ul. Górnej w Gostyniu. Prace prowadzone będą między blokami nr 1 i 9, a kierowcy mogą spodziewać się przeszkód w poruszaniu się autami po osiedlu. Należy uzbroić się w cierpliwość. Remont powinien zakończyć się w ciągu dwóch tygodni. W ramach inwestycji wymieniona zostanie nawierzchnia na odcinku ok. 300 metrów, wyregulowane zostaną studnie kanalizacji i zlikwidowane zostaną progi zwalniające. Prace na zlecenie gostyńskiego samorządu wykona Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD z Gostynia.

O przebudowie drogi Siemowo-Żelazno - jak do tego doszło - Czytaj TUTAJ

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!