R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Rozkręcili się po przerwie

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    20.10.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
Korona Piaski - Grom Plewiska 4 : 1Korona Piaski - Grom Plewiska 4 : 1 fot. S. Hajduk

Piąte zwycięstwo w sezonie odniosła w sobotę Korona Piaski. Na własnym boisku drużyna Grzegorza Posikaty pokonała Grom Plewiska 4 : 1. Początek spotkania nie zapowiadał wysokiej wygranej gospodarzy.
    Pierwsza połowa spotkania Korony z Gromem zakończyła się remisem 1 : 1 i było to korzystne rozstrzygnięcie dla gospodarzy. Zespół z Plewisk pozostawił po sobie lepsze wrażenie i miał więcej sytuacji bramkowych. – Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu. Dobrze że skończyło się 1 : 1 – powiedział Grzegorz Posikata. Na początku drugiej odsłony goście mieli jeszcze jedną sytuację bramkową. Nie wykorzystali jej i do głosu doszli gospodarze. Szybko zdobyli trzy bramki, na które przeciwnik nie potrafił odpowiedzieć. - Dokonaliśmy korekt w naszym ustawieniu i im dłużej graliśmy, tym lepiej nasza gra wyglądała. Nie miałem dzisiaj czterech podstawowych zawodników, więc szansę gry dostali zmiennicy. W różnym skutkiem wykorzystali daną im szansę – powiedział po meczu trener Korony Piaski. Po sobotniej wygranej Korona Piaski ma na swoim koncie 17. punktów i traci do trzeciego miejsca tylko dwa oczka.