Rozkręcili się po przerwie

Rozkręcili się po przerwie - Zdjęcie główne

Piąte zwycięstwo w sezonie odniosła w sobotę Korona Piaski. Na własnym boisku drużyna Grzegorza Posikaty pokonała Grom Plewiska 4 : 1. Początek spotkania nie zapowiadał wysokiej wygranej gospodarzy.
    Pierwsza połowa spotkania Korony z Gromem zakończyła się remisem 1 : 1 i było to korzystne rozstrzygnięcie dla gospodarzy. Zespół z Plewisk pozostawił po sobie lepsze wrażenie i miał więcej sytuacji bramkowych. – Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu. Dobrze że skończyło się 1 : 1 – powiedział Grzegorz Posikata. Na początku drugiej odsłony goście mieli jeszcze jedną sytuację bramkową. Nie wykorzystali jej i do głosu doszli gospodarze. Szybko zdobyli trzy bramki, na które przeciwnik nie potrafił odpowiedzieć. - Dokonaliśmy korekt w naszym ustawieniu i im dłużej graliśmy, tym lepiej nasza gra wyglądała. Nie miałem dzisiaj czterech podstawowych zawodników, więc szansę gry dostali zmiennicy. W różnym skutkiem wykorzystali daną im szansę – powiedział po meczu trener Korony Piaski. Po sobotniej wygranej Korona Piaski ma na swoim koncie 17. punktów i traci do trzeciego miejsca tylko dwa oczka.

Korona Piaski – Grom Plewiska 4 : 1 (1 : 1)
0 : 1 – (12’)
1 : 1 – Mateusz Pijanowski (32’)
2 : 1 – Mateusz Pijanowski (53’)
3 : 1 – Mateusz Pijanowski – z rzutu karnego (61’)
4 : 1 – Tobiasz Szymczak (63’)
Korona: Michałowicz – Jankowiak, Frąckowiak, Cubal, Wyrzykiewicz, Berchert, T. Szymczak, P. Skrzypczak (74’ Wojtasik), Zaborowski (74’ Kubiak), Pijanowski (83’ W. Skrzypczak), Malicki