Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Ruszył nabór. Zostań wolontariuszem WOŚP

› Społeczeństwo 2 miesiące temu    4.11.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 17 / 88%
A A A
Powiat-Gostyń. Zostań wolontariuszem WOŚP. Możesz także zorganizować akcję w swojej firmiePowiat-Gostyń. Zostań wolontariuszem WOŚP. Możesz także zorganizować akcję w swojej firmie fot. Arch. portalu/A. Fajczyk

Organizatorzy XXVIII Gostyńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (PCPR w Gostyniu, ZSZ w Gostyniu, GOK „HUTNIK”, Stowarzyszenie „Dziecko”) zapraszają do wsparcia działań orkiestrowych.

 

12 stycznia odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tej edycji orkiestra zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci, a szczególnie dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

O podsumowaniu styczniowej edycji WOŚP przeczytasz TUTAJ.

Szefowie gostyńskiego sztabu informują o naborze na wolontariuszy. Pierwszym krokiem, jest wypełnienie wzoru ankiety elektronicznej i przesłanie jej najpóźniej do 1 grudnia 2019 r. na mail: pcpr@gostyn.pl wraz ze zdjęciem legitymacyjnym lub zdjęciem na dowód tożsamości w formacie elektronicznym jpg (zdjęcie odsłoniętej twarzy wolontariusza nie może być mniejsze niż 800 na 600 pixeli).

Po wprowadzeniu wolontariusza na serwer WOŚP, osoba otrzyma na podany nr telefonu sms z kodem weryfikacyjnym. Kod ten należy przesłać na nr telefonu szefa sztabu (601-071-487), co pozwoli na wydrukowanie wygenerowanego zgłoszenia.

Po wydrukowaniu zgłoszenia przez sztab wolontariusz zostanie zaproszony, by podpisać wygenerowaną z systemu ankietę i deklarację wolontariusza oraz przybić pieczęć z miejsca pracy lub nauki. W przypadku osób niepełnoletnich ankietę podpisuje również opiekun prawny wolontariusza. Na stronach sztabu można pobierać wzór ankiety dla kandydatów na wolontariuszy oraz karty zgłoszenia imprez zamkniętych: www.gostyn-pcpr.info/wosp, www.zsz-gostyn.com.pl/wosp.

- Spośród zgłoszonych kandydatów sztab wybierze kwestarzy, kierując się m.in. dotychczasowym doświadczeniem kandydatów i ich wiekiem. Sztab zastrzega sobie prawo nieuzasadniania ewentualnego nieprzyjęcia zgłoszenia kandydata na wolontariusza – wyjaśnia Mirosław Sobkowiak, szef sztabu.

Jeżeli chcesz zorganizować akcję u siebie w firmie lub w szkole, zgłoś się do szefa sztabu: pcpr@gostyn.pl lub tel. 65 572 75 28 do 13 grudnia 2019 r. Uwaga: Osoba organizująca imprezę proszona jest też o równoczesne złożenie wniosku wolontariusza wraz ze zdjęciem.

 

+ 15 głosów: 17 (88%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!