Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AKotły Malina A1 01_2020
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Są z nami od 4 lat. Trenują w podgostyńskim lesie

› Sport i rekreacja 6 miesięcy temu    23.08.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. parkrun Gostyń

Sobota, godz. 9.00 - zawsze w tym samym miejscu, czyli przy hydroforni w podgostyńskim lesie. Od 4 lat spotykają się tam uczestnicy parkrunu, czyli miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu i biegania, aby z energią rozpocząć weekend.

Jutro też tam będą. Najpierw wyrusza na leśny szlak na dystansie 5 km - z lekkimi zbiegami czy podbiegami. Uczestnicy wiedzą, że można pokonać je marszem, piechotą, z kijkami. Wybór dowolny.

Wiecie, że mijają właśnie 4 lata, jak parkrun zagościł w Gostyniu? A jutro będzie to już 207. bieg. Kiedy wszyscy pojawią się już na mecie, rozpocznie się wspólne urodzinowe biesiadowanie - z tortem. - Będą też osoby, które pójdą kijkami i zapowiedzieli się goście z Cieszyna. Będzie można porozmawiać o bieganiu, wymienić się doświadczeniami, jak z gośćmi z Kalisza, którzy przyjechali na 205 bieg. Będziemy wspominać różne edycje w strasznym błocie. Będą słodkości i kanapki - zachęca Jolanta Przybył. Koordynatorka parkrun Gostyń zaprasza do wspólnego biegania z grupą mniej więcej 25 osób.

Na urodziny mogą przyjść również osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami parkrun. Więcej na ten temat po urodzinach i w tygodniku "Życie Gostynia".

 

ZOBACZ relację świadka z gwałtownej burzy, jaka rozpętała się wczoraj w Tatrach - KLIK

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!