Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Spadła na nią lawina nieszczęść

› Społeczeństwo 6 miesięcy temu    12.02.2019
Anna Twardowska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 Pani Monika Juskowiak (40 l.) choruje na nowotwór piersi. Potrzebna jest pomoc Pani Monika Juskowiak (40 l.) choruje na nowotwór piersi. Potrzebna jest pomoc  fot. Arch. prywatne

Trwa walka o życie i zdrowie mieszkanki Żytowiecka (gm. Poniec). Pani Monika Juskowiak (40 l.) choruje na nowotwór piersi. Jej historię przedstawialiśmy już w styczniu z prośbą o pomoc finansową. Przybywa dolegliwości, lekarstw i wydatków. Rodzina nadal prosi o wsparcie.

 

Przypomnijmy, że u pani Moniki wykryto nowotwór 3. stopnia, który genetycznie się mutuje. Po chemiach, przeszła operację usunięcia piersi. W międzyczasie wykryto u niej kolejne choroby: nadciśnienie, jaskrę, czerwienicę. Od prawie dwóch lat krąży po szpitalach i lekarzach. Prywatne wizyty sporo kosztują, a leki będzie musiała przyjmować do końca życia.

Pani Monika przebywa teraz w domu. Niedawno otrzymała wyniki badań genetycznych, które potwierdziły czerwienicę. Jest pod opieką prof. Lewandowskiego, hematologa z Poznania (Pobiedziska). - Profesor zadecyduje, co dalej będzie. Czerwienica to choroba szpiku i krwi, organizm wytwarza za dużo czerwonych krwinek, ta krew się robi bardzo gęsta. Mama już dwa razy miała upuszczaną krew. Teraz regularnie oddaje są do badań, aby sprawdzić, czy robi się rzadsza – wyjaśnia Klaudia Juskowiak, córka. Profesor wyjaśnił, że czerwienica, oznacza kolejny nowotwór. - Czekamy na wyniki innych badań. Mama ma dietę, nie może przyjmować żelaza, musi trzymać się rygorystycznie zaleceń lekarzy – wyjaśnia córka.

Na platformie pomagam.pl, prowadzona jest zbiórka pieniędzy na leczenie mieszkanki Żytowiecka. Chodzi o pomoc w pokryciu kosztów prywatnych wizyt, dojazdy do lekarzy, trzymanie się specjalistycznej diety i wykup lekarstw. - Mama mówi, że się nie podda i będzie walczyć, bo ma dla kogo, ale wszystko zależy od dnia. Bywają dni, że nie ma siły wstać z łóżka – mówi córka. Dodaje, że nawet najmniejsza wpłata pieniędzy zbliży do tego, aby mama miała szansę pokonać wiele złośliwości, które chcą zaszkodzić jej zdrowiu i życiu. 

Wpłat można dokonać poprzez pomagam.pl pod adresem: pomagam.pl/4nfgwrph

 

Czytaj także: Charytatywny turniej dla Kacperka przerósł ich oczekiwania.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ q_wert
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
Proponuje dokladnie sprawdza sytuacje w rodzinach zanim rozpocznie się zbiorke pieniędzy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ da
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
To już trzeci raz pojawia się.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji