Sprawiedliwy wynik

Sprawiedliwy wynik - Zdjęcie główne

- Wynik jest sprawiedliwy. W pierwszej połowie byliśmy "nieobecni" na meczu. Po przerwie zagraliśmy przez dwadzieścia minut z większą ambicją, ale nie potrafiliśmy poważniej zagrozić przeciwnikowi - powiedział po meczu trener Wielkopolanki Szelejewo Karol Kręgielczak.

Ruch Bojanowo pokonał Wielkopolankę Szelejewo 3 : 0. Gospodarze do przerwy prowadzili 2 : 0 i trener Wielkopolanki próbował jeszcze zmobilizować zawodników. - W przerwie porozmawialiśmy, ale woli walki w drugiej połowie wystarczyło nam na dwadzieścia minut - stwierdził trener Kręgielczak.

Ruch Bojanowo - Wielkopolanka Szelejewo 3 : 0 (2 : 0)
Wielkopolanka: T. Kubiak - Śmiechowski, Hoffmann, Wyrzykiewicz, Nowak (80' Naglak), Fornalik, Organiszczak, Fajczyk, Pakosz (46' Niedziela), J. Kubiak, Bruder