Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Stan Bluesa w sercu utrzymany

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    2.12.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Muzycy dali z siebie wszystko i nie oszczędzali się podczas koncertówGostyń. Muzycy dali z siebie wszystko i nie oszczędzali się podczas koncertów fot. Bogdan Bujak

Jak się okazało, niepotrzebnie bali się o frekwencję organizatorzy koncertu „State of Blues”, który odbył się w piątkowy wieczór w gostyńskim „Hutniku”. Na koncert lokalnch, cieszących się ogólnopolską sławą, a nawet znanych poza granicami naszego kraju bluesmanów przyszła zarówno wierna publika, jak i po prostu ludzie, którzy kochają muzykę.

– Początkowo sprzedaż biletów szła bardzo słabo, ale ostatecznie pojawili się ci ludzie, którzy mieli, o których wiedzieliśmy, że przyjdą, bo to Gostyń i znamy się doskonale. Ale też przyjechało dużo ludzi z zewnątrz. Jesteśmy bardzo zadowoleni – mówił podczas trwania bluesowej imprezy Tomasz Barton, dyrektor Gostyńskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”.

I przybyli na pewno nie żałowali. Co rusz pomysłodawca całego muzycznego przedsięwzięcia Marcin Nowak z „MN Band” zapraszał do siebie kolejnych muzyków do wspólnego grania, a zjawił się nie byle kto m.in. Jacek Jaguś, Andrzej Stagraczyński, Bartek Łęczycki, Piotr Michalak, Marysia i Julia Kozłowskie i kilku innych wykonawców.

Czy „State of Blues” będzie kontynuowany – dowiesz się we wtorkowym wydaniu „Życia Gostynia”.

Czytaj także: jak niewielkim wysiłkiem możesz uszczęśliwić dzieci na Mikołaja oraz Naszym Plebiscycie z nagrodami na najlepiej przebrane dziecko

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!