Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Stare klisze do aparatu, nylonowe sznurki i kolorowe gazety w piecu

› Wypadki 4 miesiące temu    10.05.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 4 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. arch. gostynska.pl

Właściciele posesji z ul. Podleśniej i Nad Kanią w Gostyniu zostali ukarani mandatem za spalanie niedozwolonych śmieci w piecu centralnego ogrzewania. Straż miejska przyłapała ich na gorącym uczynku.

Strażnicy otrzymali zgłoszenie dwa tygodnie temu, o tym, że w jednym z domów na ulicy Podleśnej w piecu prawdopodobnie spalane są śmieci. Zaniepokojony mieszkaniec, który alarmował służby, uskarżał się na duże zadymienie. Gostyńscy strażnicy przeprowadzili kontrolę kotłowni i paleniska we wskazanej posesji. W kotłowni, gdzie składowany był węgiel znaleziono m.in. stare klisze do aparatu fotograficznego, nylonowe sznurki, które także nadpalone znajdowały się w palenisku. Mężczyznę strażnicy pouczyli, jakich materiałów nie wolno spalać w piecu oraz ukarali mandatem karnym kredytowym.

UWAGA na utrudnienia w ruchu w najbliższą sobotę i niedzielę - TUTAJ

Kilka dni później straż miejska została wezwana do jednego z domów przy ul. Nad Kanią. Mieszkańcy tamtej dzielnicy miesta zgłaszali, że w piecu jednego z domów najprawdopodobniej spalane są substancje niedozwolone. Gminni stróże prawa podjęli działania i interweniowali pod wskazanym adresem. Przeprowadzili kontrolę paleniska oraz pomieszczenia, gdzie składowany był opał. W kotłowni, poza węglem i drewnem, znajdowały się kolorowe kartony i gazety. Kontrolowany mężczyzna oświadczył, że służą mu one do rozpalania ognia w piecu centralnego ogrzewania. Sprawcę wykroczenia pouczono, jakich materiałów nie powinien wrzucać do piecu oraz ukarano mandatem karnym kredytowym w wysokości 300 zł.

Helikopter LPR został wezwany do ciężko rannego kierowcy - KLIK

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ poddany
4 miesiące temu ocena: 100%  4
straszne co się dzieje, donosy na każdego, trzeba bać się wszystkich sąsiadów, nawet jak nic nie zrobisz to tak ci zrobią kontrolę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~
4 miesiące temu ocena: 100%  3
huraaa kolejne przestępstwo wykryte- niezastąpieni strażnicy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wika
4 miesiące temu ocena: 100%  2
zasze mozna na nich liczyc hura a tam gdzie pala guma brak interwencji wystarczy tylko oswiadczenie ze pali sie eko groszkiem brawo wy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ As
4 miesiące temu ocena: 50%  1
No w końcu coś się dzieje. Wielkie brawa. Zapraszamy również po Pogorzeli aby przeprowadzać takie kontrole.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji