Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Starosta cofnął uprawnienia, a on i tak wyruszył w drogę

› Aktualności miesiąc temu    30.12.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Mieszkaniec gostyńskiej gminy wsiadł za kierownicę, mimo że starosta wcześniej cofnął mu uprawnienia do prowadzenia pojazdówGostyń. Mieszkaniec gostyńskiej gminy wsiadł za kierownicę, mimo że starosta wcześniej cofnął mu uprawnienia do prowadzenia pojazdów fot. arch. portalu gostynska.pl/B, Bujak

Mieszkaniec gminy Gostyń w minioną sobotę wieczorem wybrał się na przejażdżkę bez uprawnień do prowadzenia samochodu.

28 grudnia, ok. 20.30 na ul. Poznańskiej w Gostyniu policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego KPP w Gostyniu zatrzymali do kontroli pojazd renault. Kierował nim 42-letni mieszkaniec gminy Gostyń. Policjanci sprawdzili w systemie i okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy, ponieważ zostało mu cofnięte przez starostę gostyńskiego.

O włamaniu do prywatnego domu w gminie Poniec - KLIK

Mężczyzna popełnił przestępstwo z art. 180 a KK - prowadził pojazd mechaniczny, nie stosując się do decyzji starosty o cofnięciu uprawnień. - „Kto na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu, prowadzi pojazd mechaniczny, nie stosując się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2” - mówią przepisy.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!