Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Strefa Militarna 2015: darmowy Strefobus do Podrzecza

› Aktualności ponad rok temu    9.07.2015
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Arch. Życia Gostynia

Gostynianie i ich goście będą mogli bezpłatnie dojechać na Strefę Militarną specjalnym autobusem. Podobnie jak przed rokiem, oznakowany Strefobus będzie kursował na trasie Gostyń – Podrzecze – Gostyń (KILKNIJ - PROGRAM).

 

W piątek, 10 lipca 2015 roku, autobusy będą kursowały w godzinach 15.00 - 21.00, natomiast w sobotę, 11 lipca – w godzinach 11.00 - 21.00. Trasa przejazdu będzie wiodła z dworca autobusowego, przez rynek, dalej ul. Jana Pawła II do Podrzecza. Powrót będzie miał miejsce ul. Wrocławską na dworzec autobusowy.

 

Wyjazd strefobusu z dworca autobusowego Gostynia zaplanowano o każdej pełnej godzinie (w piątek pierwszy wyjazd o godz. 15.00, ostatni o godzinie 20.00; w sobotę pierwszy wyjazd o godzinie 11.00, ostatni również godzinie 20.00).

 

Wyjazd z przystanku w rejonie Folwarku Podrzecze odbywać się będzie w połowie pełnych godzin (15.30, 16.30, itd.).

 

Po drodze strefobus będzie zatrzymywał się – na żądanie – na innych istniejących przystankach autobusowych wzdłuż pokonywanej trasy.

 

ZOBACZ ROZKŁAD JAZDY STREFOBUSU

 

Czytaj także: World of Tanks na Strefie Militarnej w Podrzeczu

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ xxx
ponad rok temu ocena: 67%  1
znow bedzie jezdzil nieprzyjemny jozef to wole isc pieszo ten gosc to jakas masakra powinien jezdzic wozem konnym z gnojem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji