Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Studniówka ZSR w Grabonogu. Jest taka noc, by przetańczyć ją aż do rana...

› Społeczeństwo 2 miesiące temu    26.01.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Powiat gostyński/Grabonóg. Studniówka uczniów ZSR w Grabonogu - polonezPowiat gostyński/Grabonóg. Studniówka uczniów ZSR w Grabonogu - polonez fot. A. Fajczyk

- Dzisiaj tylko 100 dni dzieli nas od najważniejszego etapu w naszej szkole - matury. Nie ukrywamy, że naszą nadzieją i gorącym pragnieniem jest to, by sumienną pracę i starania uwieńczył dyplom dojrzałości - miła przepustka w dorosłe życie - oświadczyli tegoroczni abiturienci z Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu.

Nie ukrywali też, że długo oczekiwali na uroczysty, nastrojowy wieczór, czyli studniówkę, kiedy czas się zatrzymuje do słów „chwilo trwaj”. - Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba marzyć - przyznali.

 

Od kilku godzin uczniowie klas IV technikum i klasy III liceum bawią się na balu w sali bankietowej „Na skraju lasu” w Grodzisku. Wśród strojów damskich dominują długie suknie, z rozcięciami nad kolano, w kolorach czerwonym, bordowym czy jasnofioletowym. Są też sukienki czarne i zielone. Panowie założyli garnitury (niekonieczne czarne) i białe koszule, ozdobione muszką. - Pięknie wyglądacie. Jestem pod wrażeniem. I mam pełne przekonanie, że tak samo pięknie będzie wyglądał ten bal - nie ukrywał Robert Marcinkowski, starosta powiatu gostyńskiego.


Niepowtarzalny wieczór rozpoczęto od wypuszczenia w górę balonów na powitanie gości, wśród których znaleźli się powiatowi samorządowcy, dyrekcja, wychowawcy i pozostali nauczyciele, a także rodzice.
- Jest taki dzień, tak przyjemny, choć styczniowy. Jest taka noc, by przetańczyć ją aż do rana. To właśnie nasz bal, nasza studniówka oczekiwana - mówili uczniowie, prowadzący część oficjalną.
Nie zabrakło podziękowań i bukietów kwiatów dla wychowawców, nauczycieli, w tym wicedyrektor szkoły Ewy Bayer. 
Szczególne wyrazy wdzięczności przyszli maturzyści skierowali do rodziców za przygotowanie studniówki - wymarzonego balu. 

- Przeżyliście tutaj swoje wzloty i upadki, swoją młodość. Ale tak w życiu bywa, że coś się w życiu kończy, a coś gdzieś się zaczyna. Fragment waszej drogi życiowej związanej z tą szkołą powoli i nieubłaganie dobiega końca. Przed wami najważniejszy egzamin: egzaminy szkolne. Ale przede wszystkim kibicuję wam, abyście zdali również te egzaminy życiowe. Jestem przekonana, że sobie poradzicie - uświadamiała wicedyrektor ZSR w Grabonogu.

Kiedy z głośników zabrzmiały dźwięki poloneza Wojciecha Kilara, pary ruszyły do tańca. Figur było mnóstwo, młodzież była znakomicie przygotowana. 

Toast, wzniesiony przez wicedyrektor Ewę Bayer oznaczał, że część oficjalna się zakończyła. 

TUTAJ Studniówka ZSOiZ w Pogorzeli - KLIK
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!