Sypnęło golami w Pogorzeli

Sypnęło golami w Pogorzeli - Zdjęcie główne

Zwycięstwa Lwa Pogorzela i Sokoła Chwałkowo oraz porażka Wielkopolanki Szelejewo to bilans naszych zespołów w klasie A. Aż dziewięć goli padło w meczu Lwa Pogorzela z Turem Turew.

W meczu rozgrywanym w Pogorzeli skuteczniejsi byli gospodarze, którzy wygrali 6 : 3 i utrzymali trzecie miejsce w klasie A. - Chłopacy podeszli do tego spotkania na luzie, a dwie szybko zdobyte bramki spowodowały, że trochę przeciwnika zlekceważyli. Cieszymy się z wygranej - mówi prezes Lwa Pogorzela Wojciech Zygner. Po pierwszej połowie meczu w Belęcinie Sokół Chwałkowo przegrywał z Piastem 1 : 0. Drużyna Dawida Kaczmarka za odrabianie strat wzięła się w drugiej połowie. Goście po golach Mateusza Kmiecika, Daniela Wojtkowiaka i Jakuba Bartkowiaka zainkasowali trzy punkty. Dorobku punktowego nie wzbogaciła natomiast Wielkopolanka. Zespół z Szelejewa pechowo rozpoczął mecz z Koroną Wilkowice, bo pierwsze dwie bramki stracił z rzutów karnych.

Lew Pogorzela - Tur Turew 6 : 3 (4 : 1)
1 : 0 - Mikołaj Curyk (7')
2 : 0 - Adam Staszewski (11')
2 : 1 - (12')
3 : 1 - Konrad Sobczak (14')
4 : 1 - Adam Staszewski (37')
4 : 2 - (47')
5 : 2 - Adam Staszewski (50')