Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Szczęściarze odebrali kluczyki do samochodów

› Aktualności ponad rok temu    7.11.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 3 / 100%
A A A
Magdalena Wórbel i Marek Franus (z symbolicznymi kluczykami) to szczęściarze, którzy wygrali w loterii „Kawa z mlekiem”. W całej Polsce prowadziła ją Spółdzielnia Mleczarska z Gostynia.Magdalena Wórbel i Marek Franus (z symbolicznymi kluczykami) to szczęściarze, którzy wygrali w loterii „Kawa z mlekiem”. W całej Polsce prowadziła ją Spółdzielnia Mleczarska z Gostynia. fot. A. Fajczyk

Magdalena Wórbel i Marek Franus to szczęściarze, którzy wygrali w loterii „Kawa z mlekiem”, którą w całej Polsce prowadziła Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu.

Zwycięzcy odebrali dziś kluczyki od samochodów, które były główną nagrodą w loterii. Wręczenie odbyło się w obecności specjalnych gości na terenie gostyńskiej spółdzielni mleczarskiej. Dzięki tej firmie oraz sponsorom (Poznańskiej Palarni Kawy „Astra”, firmom Tetra Pak i Combiblock) minione lato miało smak kawy z mlekiem zagęszczonym - sztandarowym produktem gostyńskiej mleczarni.

O rozdawaniu biało-czerwonej flagi na gostyńskim deptaku - KLIK

Rozpowszechnianiu mleka oraz promocji loterii sprzyjały imprezy, na których główną gwiazdą był Robert Rozmus. To on, w towarzystwie „żywych maskotek” spółdzielni ruszył w Polskę. W sumie, w różnych miejscowościach, odbyło się 12 plenerowych festynów, na których gostyński zakład prezentował program pn. „Robert Rozmus zaprasza na kawę z mlekiem”. Kawa z mlekiem „lała się kubkami”, a loteria była akcją towarzyszącą i - jak się później okazało - tak urozmaicone imprezy cieszyły się dużym zainteresowaniem konsumentów. Na profilach facebookowych uczestnicy prezentowali setki zdjęć. Doskonale wiedzieli, że jeśli dokonują zakupu produktów spółdzielni mleczarskiej czy poznańskiej palarni kawy, nie powinni wyrzucać paragonu. On był cennym losem: wystarczyło kupić jeden kartonik mleka zagęszczonego - a paragon należało zalogować na odpowiedniej stronie.

Zwyciężczyni - pani Magdalena Wróbel z Krakowa - Nowej Huty miała ogromne szczęście. Wychodząc ze sklepu spożywczego, zobaczyła na drzwiach plakat promocyjny. Z treści wynikało, że jest organizowana loteria pn. "Kawa z mlekiem" i stwierdziła, że warto zarejestrować paragon.

- Mimo że mleczko kupuję średnio raz w tygodniu, zarejestrowałam tylko 1 paragon i wygrałam najpierw nagrodę dnia - zestaw mleczny do kawy. Bardzo się ucieszyłam. Później zapomniałam o tym, ale pewnego dnia zadzwoniła do mnie pani, że wygrałam jedną z nagród głównych - samochód toyota, nie mogłam w to uwierzyć. Trzy razy pytałam, czy to naprawdę ja - opowiadała Magda Wróbel.
 

Kilka paragonów, jako losów, miał Marek Franus z miejscowości Niskie, spod Karpacza.

- Przeprowadzałem remont łazienki, pracowało przy nim 4 fachowców. Życzyli sobie przynajmniej raz dziennie kawę z mlekiem. Wcześniej, jeśli kupowałem mleko, to z gostyńskiej spółdzielni. Częstowałem czterema kawami dziennie przynajmniej, z mlekiem. Paragonów się nazbierało. W ten sposób udało się wygrać samochód - powiedział zadowolony Marek Franus.
 

Kluczyki do dwóch aut marki Toyota Aygo wręczano zwycięzcom przed spółdzielnią mleczarską, w towarzystwie prezesa firmy Grzegorza Grzeszkowiaka, przewodniczącego rady Andrzeja Kubiaka oraz przedstawicieli firm sponsorujących.

Wyborcze banery można zawozić do WTZ w Piaskach. Tam powstają torby - KLIK

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ rolnik
  ponad rok temu 3
  a ten stary dziad Stelmaszyński co tam jeszcze robi na emeryture.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kkk
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  Żenada, a dostawcą 2 gr dadzą i się ciesz...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Fotograf
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Tyn znowu do zdjęcia. Kiedyś mi wyskoczy z lodówki.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji