Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Takiej nagrody jeszcze nie otrzymali

› Gospodarka ponad rok temu    18.10.2018
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Pogorzela. Tomasz Kaniewski odbiera nagrodęPogorzela. Tomasz Kaniewski odbiera nagrodę fot. Arch. prywatne

Firma na rynku funkcjonuje od trzynastu lat, i jak mówi jej właściciel - ta trzynastka jest szczęśliwa. Niedawno po raz kolejny doceniono jego działania. Agro-Tom z Pogorzeli otrzymał wyróżnienie w XVIII ogólnopolskim konkursie „Sposób na Sukces” na najlepsze działania przedsiębiorcze na obszarach wiejskich. - Takiej nagrody jeszcze nie otrzymaliśmy – mówi z dumą Tomasz Kaniewski, właściciel.

 

Agro-Tom powstał w 2005 roku. Wtedy to pomagający przy rodzinnym gospodarstwie Tomasz Kaniewski zaczął sprowadzać maszyny z Niemiec i handlować nimi. Spodobał mu się ten dział rolnictwa. Rok później sam rozpoczął produkcję. W garażu ojca zrobił swój pierwszy agregat.

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Sposób na sukces”, zorganizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Brwinowie pod honorowym patronatem prezydenta RP, to dla nich wielka radość. Firma otrzymała ją za przedsięwzięcie „Rozbudowa zakładu produkcyjnego maszyn rolniczych AGRO-TOM”. - Ta nagroda bardzo nas cieszy, bo nagrody za innowacyjność, czy jakość naszych maszyn, zdobywaliśmy wielokrotnie, jednak „Sposób na sukces” był konkursem trochę innym. Było w nim ważne to, jak działamy na rynku lokalnym, jak to się przekłada na rozwój naszego miasta, jak działamy w kulturze, jak jesteśmy postrzegani przez środowisko – mówi T. Kaniewski.

Piszemy o tym w bieżącym Życiu Gostynia.

Zobacz także: Przywykłem do konkurencji.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ rolnick
  ponad rok temu 1
  jakośc przez duze J
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji