Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono samochód i ciało mężczyzny

› Z policji 2 miesiące temu    11.07.2019
Anna Twardowska
komentarzy 12 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Grupa ratunkowa SiR Ostrów Wielkopolski

Tragiczny finał poszukiwań 47-letniego mieszkańca Piasków. Mężczyzna nie żyje.

 

 

Akcja poszukiwawcza trwała od wczoraj. Przeczesywano lasy i dukty leśne. O sprawie pisaliśmy TUTAJ. Dziś akcję wznowiono pomiędzy miejscowościami: Gostyń, Borek Wielkopolski oraz Dolsk. Niestety, przed momentem otrzymaliśmy przykrą informację. 

- Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Grodnica ujawniła samochód, a przy nim osobę zaginioną. (...) Na ratunek było już za późno - informuje rzecznik prasowy grupy poszukiwawczej z Ostrowa Wielkopolskiego.

Łącznie w działaniach brało udział 14 wozów straży pożarnej, 8 samochodów policji, śmigłowiec, quad oraz Mobilne Centrum Koordynacji Poszukiwań SiR – z 10 ratownikami.

Komendant gostyńskiej policji potwierdza, że poszukiwania zostały zakończone, a mężczyzna nie żyje. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. 

Aktualizacja, godz. 20.50:

Jak informuje asp. sztab. Monika Curyk, pełniąca obowiązki rzecznika prasowego gostyńskiej komendy policji, oprócz policjantów, grupy poszukiwawczej i strażaków, w akcję włączyła się także rodzina i znajomi zaginionego. Jego ciało znaleziono około godz. 19.00 w kompleksie leśnym na terenie powiatu gostyńskiego.

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (13)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ :)
  2 miesiące temu 13
  Wyrazy współczucia... Ludzie przestańcie pisać tylko o tym państwie. Mężczyzna mógł mieć też problemy swoje własne, rodzinne i być może zabrakło mu sił.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jo
  2 miesiące temu 12
  Obłęd, brak słów.......:(
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Miki
  2 miesiące temu ocena: 36%  11
  Do Nana... problem może faktycznie nie jest przez NFZ ale przez państwo na pewno. To przez nieudolne państwo ludzie mają problemy z którymi sobie nie radzą i na dodatek państwo ma ich w du*ie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ronin
  2 miesiące temu ocena: 69%  10
  Podziękowania dla Policji za sprawną akcję poszukiwawczą. Niestety było już za późno :-( RIP
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Olo
  2 miesiące temu ocena: 17%  9
  Nie moesci mi sie w głowie, co musi zmusic do takiego kroku. Gdzie w tym wszystkim mysl o cierpiacaj rodzinie, masakra
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nana
  2 miesiące temu ocena: 100%  8
  Andrzej, to wina państwa, że lekarz Cię spławił, czy wina lekarza i jego kompetencji, to może by tak zmienić podejście lekarzy?
  ~ nana
  2 miesiące temu ocena: 71%  7
  Andrzej, Dalabuszki ... Człowieku jak masz problem to idź do lekarza na pewno Cię przyjmie. Pamiętaj tylko, że nasze społeczeństwo jest takie, że do psychiatry to się boi iść, bo co sąsiedzi powiedzą i dlatego nie leczymy depresji. I nie obwiniaj NFZ.
  ~ Andrzej, Dalabuszki, powiat gostyń
  2 miesiące temu ocena: 71%  6
  @nana Z pewnością nie wiesz jak wygląda to od środka, a ja wiem. Jak pójdziesz do lekarza, to ten powie Ci: "Co Ty chcesz, chłop jak dąb, wysportowany, dobrze zarabiasz. Chyba Ci się w d... poprzewracało..." Takich i innych reakcji są tysiące. Ile tego typu spraw kończy się w lesie tego nie wie nikt.
  ~ nana
  2 miesiące temu ocena: 67%  5
  Adrzej, Dalabuszki i tam coś dalej, wina to nie NFZ ani państwa. Ludzie nie chcą się leczyć nie przyznają się do choroby, to nie przychodzą do lekarza. Poza tym państwo nie będzie wyłapywać ludzi z chorobą psychiczną i zmuszać do leczenia, bo jak sobie to wyobrażasz? Pomyśl trochę za nim coś napiszesz.
  ~ Andrzej, Dalabuszki, powiat gostyń
  2 miesiące temu ocena: 45%  4
  Po części można podziękować NFZowi i Państwu Polskiemu, które depresję i choroby psychiczne traktuje jako nie istniejące. To się dzieje w czasie, kiedy ONZ i WHO wpisuje depresję na 1 miejsce listy chorób cywilizacyjnych...
  ~ Jaro
  2 miesiące temu ocena: 86%  3
  Co to się teraz dzieje to jest jakiś szok.... W tak krótkim czasie tyle samobójstw. Ludzie dzieci zabijają. Kiedyś się słyszało raz w roku a teraz w naszej okolicy tyle złych rzeczy...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Przykro
  2 miesiące temu ocena: 75%  2
  Kolejna osoba
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ja
  2 miesiące temu ocena: 100%  1
  To bardzo przykre...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji