Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Trawa zapaliła się od zerwanej linii

› Aktualności 10 miesięcy temu    13.09.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pożar trawy na łąkach przy ul. Ogrodowej w GostyniuPożar trawy na łąkach przy ul. Ogrodowej w Gostyniu fot. A. Fajczyk

Nie minęła nawet godzina od pożaru w okolicach ul. Morelowej w Gostyniu (piszemy o tym TUTAJ), kiedy gostyńscy strażacy otrzymali wezwanie do drugiego pożaru, tym razem przy ul. Ogrodowej.

Alarm wyszedł z numeru 112 ok. godz. 12.42. Dyżurny KP PSP w Gostyniu został poinformowany, że za ul. Ogrodową w Gostyniu pojawił się ogień. Zadzwonił przypadkowy spacerowicz, który to zauważył. Okazało się, że pomiędzy dwoma słupami, stojącymi na łące zerwały się linie, spadły na ziemię i od tego zapaliła się trawa. Pożar objął teren ok. 50 m2.

Na miejsce dyżurny powiatowej komendy skierował zastęp JRG z gostyńskiej straży pożarnej oraz zastęp OSP Gola, uruchomiono też hydrant i sytuacja szybko została opanowana. Ogień się nie rozprzestrzenił.

O remontach w szkołach w gminie Pogorzela

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!