Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

W biały dzień w zuchwały sposób okradł 85-letnią kobietę

› Aktualności› Na sygnale 9 miesięcy temu    4.10.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotolia

Naprawdę spory tupet i brak skrupułów miał 37-letni mieszkaniec naszego regionu, który w biały dzień okradł starszą kobietę w Piaskach. Mężczyzna „naprawdę się obłowił”, bo oprócz dokumentów skradł także portfel z ubrania kobiety z zawartością kilku złotych.

W środę, 26 września policja dostała zgłoszenie dotyczące zdarzenia, które miało miejsce na ulicy Słowackiego w Piaskach. Z jego treści wynikało, że około południa do idącej ulicą 85-letniej kobiety podbiegł nieznany mężczyzna. Na głowę miał założony kaptur. Z zewnętrznej kieszeni wyjął jej dowód osobisty oraz portmonetkę, w której znajdowało się zaledwie kilka złotych i uciekł w kierunku ulicy 27 grudnia.

W chwili zdarzenia kobieta wzywała pomocy, krzyczała, ale niestety w pobliżu nie było żadnych osób, które mogłyby zareagować na wezwanie – relacjonuje aspirant sztabowy Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Do badania sprawy skierowano policjantów z wydziału kryminalnego, dzielnicowych oraz pluton patrolowo-interwencyjny.

Jak mówi oficer prasowy, dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego i podjętych niezwłocznie działaniach dwa później, w piątek, 28 września policjanci zaangażowani w wyjaśnianie tej sprawy wytypowali i zatrzymali 37-letniego mężczyznę. Usłyszał on zarzut kradzieży i został przesłuchany. Za swoje postępowanie przed sądem.

Na ile zadłużeni są rolnicy?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ janosik
9 miesięcy temu ocena: 50%  3
Babcia prowokowała ,napewno wymachiwała torebka na prawo i lewo.i jeszcze krzyki bidul napewno nie moze dijsc do siebie .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 115
9 miesięcy temu ocena: 67%  2
A dlaczego krzyczała i straszyła , czy zostanie ukarana i aresztowana za to z art. 190 k.k , przecież on tylko zabrał pare groszy a ona krzyczała i groziła to jest inna sprawa , co tam niezawiśli z PRL .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
9 miesięcy temu ocena: 50%  1
Jakie to jest teraz podejście niektórych młodych nie chce im się pracować tylko chcą mieć osiągnąć wszystko szybko dużo i bez pracy.nawet starze osoby potrafią okraść.a niejednokrotnie odebrać im życie To się dzieje nawet wśród bliskich w rodzinie jak wnuczek lub wnuczka okradnie swoją Babcie.A gdzie hierarchia wartości? Pieniądze są ważniejsze od człowieka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji