W Kani cieszą się z wygranej

W Kani cieszą się z wygranej - Zdjęcie główne

Kania Polcopper Gostyń pokonała KS Ludwinowo 3 : 0. - Brakowało nam ostatnio wygranej w sparingach, dlatego cieszymy się z tego wyniku - stwierdził po meczu trener gostyńskiego zespołu, Krzysztof Michalski.

Drużyna z Ludwinowa próbowała nawiązać walkę z czwartoligową Kanią w pierwszej połowie. Goście mieli nawet rzut karny, ale nie wykorzystał go Grzegorz Chorała. Do przerwy gospodarze prowadzili 1 : 0, po golu Jakuba Chwaliszewskiego. W drugiej połowie bramki dla Kani zdobyli jeszcze Sebastian Fechner i Dominik Baziór.

Kania Polcopper Gostyń - KS Ludwinowo 3 : 0 (1 : 0)

1 : 0 - Jakub Chwaliszewski (15')

2 : 0 - Sebastian Fechner (75')

3 : 0 - Dominik Baziór (80')

Kania Polcopper Gostyń: Banaszak - Wytykowski, Fechner, Muszyński, Mar. Tomczak, Gendera, Bujak, Mucha, Chwaliszewski, Wachowski, Aksamit oraz Wujczak, Ł. Hajduk, Murawski, Baziór, Krzyżostaniak, Smektała

KS Ludwinowo: Cebulski - Stachowiak, Szumny, Lisiak, Chorała, Urbański, Wyskok, Lipowicz, Sz. Słupianek, Wojtkowiak, Szlechetka oraz Łączniak, Klimasz, Kasprzak, Matecki, T. Słupianek, Piotrowiak, Chudy, Łapawa