W lidze wojewódzkiej wygrana, remis, porażka

W lidze wojewódzkiej wygrana, remis, porażka - Zdjęcie główne

Tylko juniorzy Krobianki Krobia zdobyli w miniony weekend komplet punktów w lidze wojewódzkiej. Blisko trzech oczek była też w Gostyniu drużyna Grzegorza Wosiaka, ale w końcówce nie obroniła jednobramkowego prowadzenia.

W minionym tygodniu juniorzy Krobianki rozegrali dwa spotkania. W środę ulegli na własnym boisku Przemysławowi Poznań 0 : 4. Szkoda bo zespół Sławomira Gembiaka mógł awansować na pierwsze miejsce w tabeli. - Goście wygrali zasłużenie. Byli lepsi w każdym elemencie gry. Spodziewałem się, że będzie to trudny mecz, jednak nie myślałem, że przegramy tak wysoko - mówi trener juniorów Krobianki. W sobotę juniorzy Krobianki zrehabilitowali się. Wygrali z Jarotą Jarocin 4 : 1 i w ten sposób utrzymali drugie miejsce w lidze wojewódzkiej.
Blisko kompletu punktów byli też juniorzy młodsi Kani Gostyń. Gospodarze prowadzili z Marcinkami Kępno 2 : 1, ale minutę przed końcem regulaminowego czasu gry goście wyrównali. - Szkoda że zabrakło w końcówce trochę wyrachowania, bo powinniśmy prowadzenie utrzymać do ostatniego gwizdka sędziego - powiedział trener juniorów młodszych Kani Gostyń Grzegorz Wosiak.
Dobrze rozpoczęli mecz w Swarzędzu trampkarze Marcina Nowaka. Po strzale Igora Kordusa prowadzili w pierwszej połowie 0 : 1, jednak trzy punkty w końcówce meczu zapewnił sobie Lider Swarzędz.

Liga wojewódzka A1 junior
Krobianka Krobia - Jarota Jarocin 4 : 1
Bramki dla Krobianki: Joachim Knapp, Jędrzej Żelichowski, Aleksander Woźniak, Kornel Kaczmarek