Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

W niedzielę wielki finał. Na boisku występy, licytacje i pokazyPatronat

› Sport i rekreacja 11 miesięcy temu    9.02.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Wolontariuszki Tęczowej ArmiiWolontariuszki Tęczowej Armii fot. A. Twardowska

Nie macie planów na niedzielę? Koniecznie wpadnijcie do hali gostyńskiego "ogólniaka". Właśnie na ten dzień zaplanowano finał V Mistrzostw Polski Halowej Piłki Nożnej Ligihalowe.pl.

 

Przypominamy, że dziś trwają pojedynki w grupach F, G i H. W niedzielę, 10 lutego, od godz. 8.00 najlepsze drużyny powalczą o finał. Jak było tydzień temu? Zobacz relację i zdjęcia TUTAJ.

Oprócz sportowych emocji, zaplanowano szereg imprez towarzyszących. Wystąpi energetyczna saksofonistka Energiza - Izabela Olejniczak, odbędzie się pokaz laserów, zaprezentują się mażoretki Big Bang Gostyń i Wild Cats Cheerleaders Wrocław. Widzowie będą mogli wziąć udział w konkursie strzałów do bramki, a dzieciaki skorzystać z atrakcji.

Ważnym punktem programu będzie finał licytacji, trwających na stronie organizatorów. Zebrane pieniądze pomogą Mikołajowi i Dawidowi.

Zdjęcia z wczorajszych zmagań zobaczysz na naszym facebookowym profilu (klik).

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!