Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Wakacje z Futsalem

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    23.07.2019
Redakcja
komentarzy 5 ocen 1 / 100%
A A A
Wakacje z FutsalemWakacje z Futsalem fot. Futsal Gostyń

W dniach 15-19 lipcu br. dzieci z gminy Gostyń brały udział w półkolonii „Wakacje z Futsalem”, organizowanym przez Stowarzyszenie Gostyński Futsal. Codziennie uczestniczyły w zajęciach sportowo-piłkarskich w hali i pierwszy raz w Gostyniu w zajęciach Aikido prowadzonych przez senseia Piotra Witonia (2 dan). Dzieci brały udział w grach i zabawach w kręgielni, bawiły się i odpoczywały na gostyńskiej pływalni. W trakcie „wakacji” uczestnicy przeżyli fantastyczne treningi w Studiu NRB Norberta Wojtkowiaka. 

Obiecujący pierwszy tydzień przygotowań Kani Gostyń

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Serdeczność
  miesiąc temu ocena: 100%  5
  Do Pana Piotra-zawodowego malkonenta. A może zabrakło zwyczajnie chęci lub możliwości że strony organizatorów innych form wypoczynku by wspomnieć o tym do redakcji? Pomyślał Pan o tym? Może nie trzeba od razu krytycznie oceniać innych, a zaproponować coś od siebie. Takie osoby jak Pan potwierdzają fakt że Polacy niezmiennie lubią krytykować innych. Proszę napisać artykuł o proponowanej przez Pana formie aktywności. Tak łatwo przychodzi niektórym z nas ocenianie innych a bezkrytycznie przyglądanie się sobie... Zyczę więcej życzliwości, łatwiej się żyje.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ja
  miesiąc temu ocena: 100%  4
  Racja, zgadzam sie
  ~ Piotr i Wojtek
  miesiąc temu ocena: 100%  3
  Brawo dla organizatorów. Brawo dla tych, którym się chce. Precz z malkontentami i zazdrośnikami.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Piotr
  miesiąc temu ocena: 23%  2
  Mam pytanie do redaktora , czy tylko Futsal prowadził zjęcia dla dzieci w Gostyniu ?? Dlaczego Pan nie opisał zajęć prowadzonych przez inne szkółki piłkarskie i nie tylko ??? Nie miał Pan dostępu do informacji ?? Czy po prostu zwykły brak obiektywizmu i pełna profeska dotycząca promocji jednej opcji , którą reprezentuje Radny i Dyrektor MGOK. Żenada redakcjo.( specjalnie z małej litery)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wojtek
  miesiąc temu ocena: 10%  1
  Brawo Panie Piotrze - trafna diagnoza.