Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 14-20 lutego
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Wakacje z Futsalem

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 7 miesięcy temu    23.07.2019
Redakcja
komentarzy 5 ocen 1 / 100%
A A A
Wakacje z FutsalemWakacje z Futsalem fot. Futsal Gostyń

W dniach 15-19 lipcu br. dzieci z gminy Gostyń brały udział w półkolonii „Wakacje z Futsalem”, organizowanym przez Stowarzyszenie Gostyński Futsal. Codziennie uczestniczyły w zajęciach sportowo-piłkarskich w hali i pierwszy raz w Gostyniu w zajęciach Aikido prowadzonych przez senseia Piotra Witonia (2 dan). Dzieci brały udział w grach i zabawach w kręgielni, bawiły się i odpoczywały na gostyńskiej pływalni. W trakcie „wakacji” uczestnicy przeżyli fantastyczne treningi w Studiu NRB Norberta Wojtkowiaka. 

Obiecujący pierwszy tydzień przygotowań Kani Gostyń

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Serdeczność
  6 miesięcy temu ocena: 100%  5
  Do Pana Piotra-zawodowego malkonenta. A może zabrakło zwyczajnie chęci lub możliwości że strony organizatorów innych form wypoczynku by wspomnieć o tym do redakcji? Pomyślał Pan o tym? Może nie trzeba od razu krytycznie oceniać innych, a zaproponować coś od siebie. Takie osoby jak Pan potwierdzają fakt że Polacy niezmiennie lubią krytykować innych. Proszę napisać artykuł o proponowanej przez Pana formie aktywności. Tak łatwo przychodzi niektórym z nas ocenianie innych a bezkrytycznie przyglądanie się sobie... Zyczę więcej życzliwości, łatwiej się żyje.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ja
  6 miesięcy temu ocena: 100%  4
  Racja, zgadzam sie
  ~ Piotr i Wojtek
  6 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Brawo dla organizatorów. Brawo dla tych, którym się chce. Precz z malkontentami i zazdrośnikami.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Piotr
  7 miesięcy temu ocena: 23%  2
  Mam pytanie do redaktora , czy tylko Futsal prowadził zjęcia dla dzieci w Gostyniu ?? Dlaczego Pan nie opisał zajęć prowadzonych przez inne szkółki piłkarskie i nie tylko ??? Nie miał Pan dostępu do informacji ?? Czy po prostu zwykły brak obiektywizmu i pełna profeska dotycząca promocji jednej opcji , którą reprezentuje Radny i Dyrektor MGOK. Żenada redakcjo.( specjalnie z małej litery)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wojtek
  7 miesięcy temu ocena: 10%  1
  Brawo Panie Piotrze - trafna diagnoza.